Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Geryman #24299 üzenetére

    Igen,de az még sima AM3-as-tehát a nyár végén megjelenő Dózer procikat nem fogja támogatni.Ezek a procik jóval erősebbek lesznek mint a mostani leg húzósabb X6-osok.A márkák közt,hogy mi a jó az eléggé képlékeny és egyénenként változik.Én most egy Asrock 870 Extre3-ast nyúzok egy agyig húzott x4-el és 2db szintén szétfeszelt 6870-essel cf-ben hiba nélkül és 20 ropiért szereztem.Viszonyítás képen egy ugyan ilyen konfig Giga GA-890GPA-UD3H(890gx-es lap) egy dekányi előnyt nem tudott fölmutatni azonos órajeleken,pedig 10 ropival drágább lapról van szó.Én a helyedben megvárnám az Asrock 890FX Delux 5-ösét.Az már AM3+ Ready,UEFI(bios új változata) és abból kiindulva,hogy az elődje is 37 ropiért kapható,szerintem 40 körül lesz az új ára.Tuningba bitang 16-16 cf és semmivel sem megbízhatatlanabb mint bármely gyártó(viszik is mint a cukrot) :K Ha abszolút giga mega lapot akarsz akkor vegyél egy ASUS Crosshair IV Formula lapot.Ez 53 ropi és kifejezetten tuning lap,ráadásul úgy néz ki nem hivatalosan támogatni fogja az AM3+-os procikat is,de ennek utána kéne nézni,mert kicsit zavaros a sztori.Ha egy kicsivel költség hatékonyabb lapot választanál ami viszi a Dózereket akkor az Asrock 890GX Extreme4(Rev.2!!!) es lapját várnám meg.Ez 8-8-as cf-et visz,de bírja a gyűrődést.Az egy jó X6-os simán 4ghz-t megy benne.Szerintem ez 30 ropi körül fog érkezni.Én még mindig azt mondom,hogy várj 2-3 hónapot és akkor okosabbak leszünk,ha kijönnek az új AMD-s lapok(én is ezt várom azért nem cserélek a gépemen semmit).Abba az elkövetkező új procik belemennek,tehát az időtállósággal nem lesz gond.Ha meg nem kell az AM3+ hanem elég a mostani lap akkor 890gx Extreme3 vagy 4 ami jó áron jó teljesítményt kínál.A másik az ASUS M4A89GTD PRO/USB3-as lapja.Ez is nem hivatalosan támogatja(hatja) az új procikat,nagyon jó tuningba,8-8 cf(még a 6870 cf-hez is bőven elég) és 34 ropiért már vihető is.

    UI:Itt van egy kis olvasmány az Asus lapokról és az állítólagos új fajta AMD procik nem hivatalos támogatásáról->[link]

    [ Szerkesztve ]

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Geryman #24299 üzenetére

    Helyesbítek.Kijött aa Asrock 890fx Delux 5-ős AM3+-os lap.40 ropiért elvihető és minden földi jóval fel van szerelve :K

Új hozzászólás Aktív témák