Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz Nova91 #55278 üzenetére

    Hello!

    Alapvetően "kitaposott ösvény" effektus, eddig Asus, és ASRock lapjaim voltak/vannak, elégedett voltam/vagyok velük. A fenti lapok közül számomra a H87-PRO kiesik, a hangkeltő miatt, (s ez a rikító arany/sárga fényezés sem épp az én világom :B ), a Gigabyte- és MSI-féle BIOS-okról "megoszlanak a vélemények", de mivel (hivatalosan) nem tuninglapokról van szó, talán ez is mellékes, ráadásul a Gigabyte- és MSI-kedvelők vélhetően pont a másik két márka BIOS-ától idegenkednek. Mivel kíváncsi vagyok/lennék az ALC1150-es hangkeltőre, ezért csak a Performance és a GAMING marad, s inkább az ASRockot választanám, de van egy olyan gyanúm, hogy az MSI-vel sem lenne különösebb gondom...
    A fenti szempontok erősen a szubjektivitás határán egyensúlyoznak, s objektív szemüvegen nézve elmondhatjuk, hogy a 7-es és a 8-as sorozatú alaplapokkal kapcsolatban egyik gyártónál sem lehet hallani nagyobb hibákról, s annak fényében, hogy (sajnálatos módon) általánosan elterjedt az a hozzáállás, hogy szorzózáras 4 magos i5 CPU-kat, s nagy teljesítményű dVGA-kat belépő szintű, "lepusztult" mATX-alaplapokkal társítanak, kimondottan igényes választásnak számít a fenti lapok bármelyike, egyikkel sem nyúlhatsz igazán mellé.

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák