Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz Blue meth #53897 üzenetére

    Blue meth - " ...először i3 volt a terv... " - Így már érthető(bb)...

    Bluyoo - "De igen, csak B85-ös lapkával szerelték... :U " - A "jelentőségteljesen az ég felé pillantó fej"-et nem Neked, hanem a gyártónak szántam... Őszintén szólva 10e-t is sokallanék érte...

    Vagy ennyi a különbség a H81-es és a B85-ös lapka beszerzési ára között? Akkor viszont (főleg, hogy sok felhasználó nem használ kettőnél több Sata-portot) a gyártók helyében a piacra dobnék egy Fatal1ty H87 Performance szintű H81-es lapkával szerelt lapot kb. 20e-s áron... :))

    "Ha most építenék én a Vanguard B85-öt választanám lehetőleg egy jó kis mATX-es házzal." - Csak a VESZT-esek ezt meg ne tudják... Már így is drasztikusan visszaesett a támogatottság, amióta kiderült, hogy Anytime ITX-lapot választott... :(((

    Jim bcs - Asus CS-B - Szent Hűtőborda! Hacsak valamelyik szolgáltatása nem nélkülözhetetlen, akkor inkább a Gryphon-t választanám...

    Baandii92 - A GA-990XA-UD3 (rev. 3.0)-on lévő 889-es igen jó integrált hangkeltőnek számít, persze nem ér fel egy jobb dedikált hangkártyával.

    ST05 - " ...mondom ezt én 8 fázissal ,amin egy hőcső fut végig... " - :D

    [ Szerkesztve ]

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák