Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anytime

    őstag

    Sziasztok!
    Kezdő játékos vagyok, ezért előre is elnézést kérek, ha blődli dolgokat írok és kérdezek!
    Egy ASUS 1156 V-P7H55 alaplapom van, rajta egy iCore3-as 530-as 2,93 GHz-s proci dolgozik. A továbbiakat nem sorolom fel, talán a kérdeseimhez, közvetlenül nem kapcsolódnak, ha mégis, majd jelzitek.
    Vettem egy KINGSTON V200+ 120Gb SSD-t, amivel önmagában véve, nagyon elégedett vagyok, minden OK, DE ...
    Lefuttatva egy CristalDiskMark tesztet, látom, hogy a sequential és a random írási-olvasási értékek, jelentősen elmaradnak a gyártó honlapján látottakhoz képest!

    1. Ez azért van, mert nincs 6GB/s-os csatolója az alaplapomnak, csak 6xSATA3 3GB/s?
    2. Netán a PCIe-re kötném rá, ki tudnám az SSD-ből hozni a maximumot? Ha rá lehet kötni, akkor milyen csatolót kellene vennem?

    A végére egy BIOS kérdés.

    Jelen pillanatban egy Amibios 0205-ös verziója fut a BIOS-nak. Van értelme frissítenem, ha jelen pillanatban minden hardware tökéletese és a gép is "egyben" van abszolúte?

    Látom, hogy az asus honlapján, az alaplapomhoz kapcsolódó oldalon van még jó néhány driver is. Érdemes azokat letöltenem?

    Előre is köszönöm a segítséget és a tanítást is!

Új hozzászólás Aktív témák