Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz TechToys2020 #11886 üzenetére

    Pedig ha a DHCP alapból megy a többi interfésznél, ami ugyan arra a bridge-re van rakva, akkor az 5 GHz-en is kellene mennie ha ugyan arra a bridge-re van rakva. Amúgy nem látom az előzményét, de ez egy router, vagy AP, tehát egy routeren belül van még az AP, vagy külön AP és úgy van CAPsMAN-al? Az 5 G ugye nincs alárendelve a 2 G alá hogy az neki a master meg ilyenek? Mert igazából másképp nem tudom elképzelni mi lehet a probléma, még nem találkoztam ilyennel.

    #11887 májkimiki: A tököm már ebbe a sok kitbe meg egyéb hülyeségbe :D
    Mindegy végül is, akkor még egy különböző wAP ac van teljesen feleslegesen, de a lényeg hogy már az LTE kit sem új, tehát már nyáron elérhető volt, de a sima wAP ac az még mostani újdonság, tehát nyáron biztos nem volt elérhető és ezek szerint még most sem biztos, hogy ha ezt vesszük, akkor az új verziót kapjuk, ami jó hír, a hülyeséget meg amit csináltak most wAP ac terén, főleg hogy a fő verzió revízióját most adják csak ki (pedig mennyiből tart az LTE interfészt leszedni és anélkül kiadni, teljesen fordítva ülnek azon a lovon ezek a hülyék ...) és az is szar, nem is értem, de mindegy is, viszont most már érdeklődni fogok a boltoknál, hogy melyik verzió van még készleten, már amelyiknél lehet, mert némelyik boltnak fingja sincs, hogy mit árul, vagy hol kell megnézni milyen verzió stb., de én remélem, hogy egy ideig még a régebbi verziójú wAP AC lesz elérhető.

Új hozzászólás Aktív témák