Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    Vajon miért van az, hogy ha két kerékkel közlekedik valaki, akkor jogot formálhat arra, hogy figyelmen kívül hagyja a záróvonalat, nem kell tudomást vennie arról, hogy a lekanyarodó sávot nem arra találták ki, hogy az ott szabályoan közlekedő embert ( aki történetesen éppen ellenkező irányba halad, mint kedvenc motorosunk, aki megintcsak nem túramotorral volt ) letolja a másik sávba, csak mert ő nem hajlandó a megengedett sebességgel közlekedni...

    Hány embernek kell még kamion orrán, árokban, személyautó tetején, ház oldalán kinyúlnia motorral ahhoz, hogy eljusson a csökevényes agyukba, hogy baszhatják a bukósisakjukat, nem védi meg semmitől őket?

    Mi kell ahhoz, hogy végre az igen tisztelt donorjelölt társaság belássa végre, hogy nem az autósok viszonyulnak bunkón hozzájuk, hanem ők nem hajlandóak normálisan közlekedni?

    Mi kell ahhoz, hogy beláthatatlan kanyarban ne kezdjen el előzni?

    Ha meg elcsapom a barmát, mert olyan helyen jaszkarizik, ahol esélyem sincs észrevenni a kamikázét, akkor még engem hurcolnak meg, nekem kell elszámolnom a lelkiismeretemmel, nekem kell valahogy feldolgoznom azt, hogy egy baromállat általam lett öngyilkos...

    A fentieket költői kérdésnek szántam - a válaszok talán ismertek mindenki számára...

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák