Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negroo

    aktív tag

    válasz mephi666 #36772 üzenetére

    Én hivatásosan vezetek és mindig azt szajkózzák, hogy enged el hagy menjen. Ne tartsuk fel őket és ha gigszer van ne bocsásak szájj karatéba, mert én szolgáltatok. Oké, de ha van egy szitu és engedjem el? Ők bármit megtehetnek és tisztelet a kivételnek, de ne adj isten a te rokonod ismerősödet ölné meg és én ezt hagynám? Szerintettek mit mondtak? Nem az én dolgom. Akkor ki-é ha még a tér figyelő kamera sem büntet és még ha el lopnák a kocsimat nem arra állt a kamera. Szóval itt pöstön olyan felvételeim vannak, hogy jogsit el tudnám vetetni az ipséttől és mégis ki kell nekem védenem a csatott. A dash kamból is csak azt büntetném aki direkt szánt szándékkal veszélyeztet, vagy anyagi kárba sodór. A többi szabálytalanság amit én is el követek, de nem más kárára. Sőt tolakodok, de nem úgy hogy az ellenfél padló fékezzen, mert ha más reflex-e van másnak ütközik, vagy frontálisan és nem teljesen mindegy. A lényeg, hogy tényleg figyelmetlen valaki mindenki tudja elkerülni a balesetett. A szöszenetet azért írtam, mert pszihikai stresznek vagyunk kitéve és ne adj isten felbassza egy barom az agyad akkor ne a másikon csapodjon le aki tényleg figyelmetlen volt. Például álltam a fönök ellött és mondogattam, hogy a diszpécser utasítására siettem, hiába mondtam nekik, hogy maci sajt nem nekik van kirakva hanem védet útvonalon nekem érvényes és 40 fok melegbe kivédhető esetett balesetbe hajszolt. Nem nagy összegű volt, de ott van az utas aki kuka.:) Jön troll pizsama és én már ott tartok, hogy akkor inkább megállok és mögöttem meg csak még idegesebb lesz. Nekem az az érdekem, hogy A-ból B-be ne okozzak balesetett. Viszont ezt 12 órában old meg, de 1x ti is próbáljátok ki.:) Viszont csak az idiótákat feljelenteni. Nem a más egyébb barmokat.:)

Új hozzászólás Aktív témák