Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    komolyan szerzek egy normális kamerát a kocsiba és elkezdek én is videókat készíteni... alig 10perc otthonról a munkahely és reggel 6:35 körül is már vannak gyöngyszemek... reggel itt jövök a külsőben, előttem swift sedan... az egy dolog, hogy már ezen az íven kitette egyszer az indexet balra, majd levette (nem értettem miért, talán azt akarta jelezni, hogy nem kíván letérni a főútról?) ...aztán elkezdett lassítani és lehúzódni jobbra, szépen a zebra mellé úgy hogy kb 15centire azért belógott a zebrára... lassítottam, astra nem nagy, mellettem senki, sávon belül kikerültem, de ahogy láttam, mögöttem páran küzdöttek vele kicsit meg akkor már mindkét sávban jöttek... következő lámpánál meg belsőben merci kisbusz, rendesen az előtte levő nyakán... gondoltam jobb, ha tartom tőle a távolságot: ezen felbuzdulva a zebrán kijött szépen elém a külsőbe :D

    ui: nem értem, hogy ezek a térfigyelő kamerák pontosan mire is vannak? simán több pénzt összeszedhetnének, ha ilyen szabálysértésekre küldenék a bírságot, mint a traffipaxok

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák