Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz MrChris #92396 üzenetére

    Én nézegettem az árakat az irányjelzőn pár hete, ez a kombó eléggé alatta volt ezek szerint az általános áraknak, nem biztos, hogy ebből indulnék ki. Mondjuk a magyar használt piac annyira kicsi, hogy elég egy fecske, aki áron alul ad el egy szettet, aztán akik lemaradtak majd a többi eladónál is kisírják azt az árat. HA-n is előfordul a hirdetések széttrolkodása, hogy "de két hete volt itt egy másik gép, ami sokkal olcsóbb volt, át akarsz b*szni mindenkit a túlárazott szaroddal".

    Pont azért nézegettem, mert elgondolkoztam már a cserén (másik rendszerre), de mindig oda lyukadok ki, hogy bármit vennék helyette (korlátok közé szorított ráfizetéssel), nem kapnék annyival többet. Az IBIS kell nekem (vagy legyenek barátságos áron OIS üvegek a rendszerben), Fujinál ez egy mostohán kezelt terület, az f/2-es fixek amúgy tök jók, de nincs OIS, X-H1 kivételével IBIS sem, Sony esetén meg az A6600 egyrészt még nem kapható, de drága is, használtan már A7 III csíphető ennyiért, de akkor meg ugye az lenne a problémám az FF rendszerrel, hogy összességében még drágább, még nagyobb, még nehezebb. Régi, videó alatt szarrá melegedős Sony-t meg nem akarok venni, meg az új A7 III idején bejött színkezelésre is igényt tartanék.

    Szóval egyelőre maradok a seggemen a G80-nal.

    (#92403) Oly-Service: Köszi, nem ebből a listából néztem mit lehet kihozni, a tedd próbára oldalon a termékeket listázva nincs ott a 25mm f/1.8, ezt érthettem félre. Amint kicsit több időm lesz, szerintem élek a lehetőséggel.

    [ Szerkesztve ]

  • Kreash

    aktív tag

    válasz MrChris #92396 üzenetére

    Köszi a válaszokat.
    most valahogy inkább a pana vonalat nézegettem, volt mit amennyi féle van..
    Oly vonalon sokkal átláthatóbb, de igazából ott az Epl vonalon nem sokat változtak epl5 óta, ha a külsőt nem nézzük.

    G8at nem találtam se újonnan se használtan, az jó lett volna, utána gx8 ebből 1et találtam használtan 150k 14-42vel
    gx80 nem kifoditható kijelzős, g9 , gx9 se
    gx800 nál meg az obiba van stabi
    Ha valamit rosszul írtam szoljatok.
    Viszont felmerült egy kérdés, a gx880 ba milyen stabi van , mert csak annyit találtam , hogy optikai, akkor ennél is az objektívbe lenne ?

Új hozzászólás Aktív témák