Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    válasz Mercutio_ #26493 üzenetére

    "Aztán itt feltettél konkrét kérdéseket, amire leírtam, hogy az általad felsorolt obikat mind próbáltam kevés fényben is, tehát nem a vakvilágba írogatok, hanem konkrét tapasztalatok alapján"
    Tehát mi is az állításod? Hogy mindent próbáltál amit írtam ÉS ezzel együtt mondjuk azt álítod hogy mindegy hogy például iso3200 helyett nagyságrendileg jóval kevesebbre lett volna szükség? Ezt szeretnéd mondani?
    (lásd: "Ha igen, akkor kell hogy legyen fogalmad arról, milyen szerepe lehetne egy csúcs-stabilizátornak")

    Hogy mi a realitás, arról várjuk meg mit fog bejelenteni az Oly. Amit eddig pletyka szinten olvasni lehetett, az alapján ez eléggé reális (lesz csúcs szenzor, csúcs stabi, ergonómia, és még sok-sok minden. Egyedül az ár a kérdés (illetve sajnos valszeg nem az, mert drága lesz, nem kicsit), és EZÉRT jött szóba az E-5.
    Ja, hogy ez neked nem volt világos? Akkor talán nem kellene beleszólni, főleg nem olyan stílusban, ahogy megtetted.
    De mintha az lett volna a konkluzió hogy dobjuk a témát - vagy mégsem?

    [ Szerkesztve ]

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Mercutio_ #26493 üzenetére

    fogj egy 14-150-et, aztán good luck nélküle. de lehet, hogy menni fog, nekem stabi nélkül bemozdultak a képeim, szar stabival középszarok lettek, jó stabival jók. és az állvány úgy sincs nálam, ergo az elmélet, hogy mi mire jó, irreleváns.

    de más meg fixen a 20-assal lő, nem remeg a keze, van kis állványa stb. stb. szóval van, akinek igenis kritikus, másnak meg semmit sem ér. mint annyi minden a fényképezés terén. :)

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák