Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Mr.Csizmás #16161 üzenetére

    Kérdés annyira nincs; kerestem vmi gépet -most magamnak, akár nettó újban[ez úgy tűnik mégsem fog élni], akár használtban- és közölve lett velem hogy suzuki árban szeretnék ferrarit.
    A tegnapi keresgélés eredményét osztottam meg, hogy a nagyobb gépek bizony árban masszívan a m4/3 alatt vannak, újonnan és használtan is.

    Ha a képet/eredményt nézem, akkor nem hülyeséget kerestem, ha m4/3os gépet szeretnék, ugyanazért a képminőségért sokkal mélyebbre kell nyúlnom. Igen, videóban jobb, oké. Nem értek én annyira hozzá, keresgélek, meg szívom fel az infókat.
    Egyébként nekem tényleg marhára jó lenne a G1 is, ha szerintetek a videó miatt olyan drágák... (szerintem nem kicsit benne van a divat, amellett hogy tényleg nem szar a 14-140es gyári obi).
    18-200 sonyra van Tamronból ha jól látom, kár hogy a nexekből nincs olyan hagyományos, evf-es váz amit keresek; és elsőre nem látok m4/3hoz egyéb utazózoomot.
    Szerk: Ok, úgy néz ki a nex7 evf-es, vakus, tűrhető markolatos.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák