Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Mike-

    addikt

    Hideyoshi édzsönt. Az az icipici probléma, hogy nagyon kevés embert tudsz mutatni itt M.o.-on, aki még nem égette meg magát vagy közeli hozzátartozóit ezzel a fantasztikus, kápráztató, mlm rendszerrel. Tudjuk, hogy már itthon is tanítják. Tudjuk, hogy itt is dolgozni kell. Nekem (is) volt kapcsolatom nem is olyan rég egy ilyen céggel. Beépültem az igazgatók közé. ;] Sz'al rálátásom volt mindenre hogyan is, kik is mozgatják az ilyen üzleteket odafentről. Lényeg: hányadék, okádék. Ekkora ferdítésekkel, hazudozásokkal, igérgetésekkel még nem nagyon találkoztam. Megjegyzem, jó helyen volt és (fogjuk rá) jól kinéző a cég. (Szóval nem ilyen himbilimbi cégre kell gondolni.) Hetente voltak előadások(analfabéta előadókkal) és nem árulok el nagy titkot, a végére a legnaívabbak maradtak ott és léptek be ebbe az egetrengető húdenagy üzletbe, akik bevettek mindent. A napi 4óra munkát és ha ennyi meg annyi embert behoz hozzánk, a céghez, akkor ekkora meg akkora juttatásokat fog kapni, na meg a passzív jövedelem. Meg a külföldi anyacég. Plusz a külföldi jól megéremelt utazás. Ingyé. Legjobban az idősebb korosztályt tudtam sajnálni, idős bácsik és nénik akik a megtakarított kis pénzüket rakták bele ebbe az oltári nagy baromságba. Az ott dolgozókról, a felsőbb vezetésől meg ne is beszéljek. Mind ápppppszolúúúte nem hozzáértő, totális csődtömeg, idegbajos, gerinctelen(!!!). És sajnos ez nem csak ennél az egynél van, mindegyiknél. Barátom is elkezdett kenceficéket árulni, nagyon leakartam beszélni róla, nem hallgatott rám. Csak sajnálni tudom.
    Ha valaki ezt csinálni akarja és hisz benne, akkor ehhez tényleg kell egyfajta hozzáállás és mentalitás. A tükröket mindenképp vegye le az otthonában a falakról, mert aki jóérzésű az utána biztos nem tud belenézni, max ráköpne.

    p.s. az mlm népszerűsítése itt biztos hogy nem jött be neked.

Új hozzászólás Aktív témák