Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hideyoshi

    tag

    válasz -Mike- #217 üzenetére

    Nagyon sajnálom, hogy ilyen céggel találkoztál, (melyik volt az?) de ismét egy alapján általánosítasz. Maga az MLM-rendszer nem garantálja, hogy tisztességes, normális emberek dolgoznak ott.
    Mint ahogy egy munkahely is valamilyen szinten lutri, hiába sikerül jól az interjúd, ha olyanok a munkatársak, akkor hamar eljösz...
    A ferdítés, hazudozás, átvágás, agresszió, ezek mind emberi hibák, nem a rendszer kényszerít erre senkit. Ezért ha ilyen helyre keveredtél, nem csoda hogy kiléptél, én is megtettem volna.
    De, nekem még egy kapcsolatom se ment erre rá, akár baráti, akár távolabbi. Sőt, rengeteg embert megismertem akikkel kölcsönösen jó viszonyba kerültem. Legyen fogyasztó/üzlettárs. Lehet, hogy fehér holló vagyok, illetve akiket ismerek azok, de semmi olyat nem tapasztaltam amit Ti itt leírtok.

    Egy nap 24 órából áll, egy rekeszben 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!

  • Allien

    veterán

    válasz -Mike- #217 üzenetére

    Az, hogy milyen egy MLM cég, az főleg magyar mentalitás (nálunk). Gondolom, kulturáltabb oriban kultúráltabban megy. Én egy jóideje tagja vagyok egynek, de nem az üzleti része az, amit ''kihasználok''. Én egyszerüen csak vásárolgatok, illetve, van 2-3 kollega, akit NEM kelett rábeszélni ezen termékek ''fogyasztására'', mert már ismerték, és éppen ezekbe nem csalódtak (nem az összes termékről bezsélek). Ezeket éppenséggel rajtam keresztül szerzik be. Ennyi!:DDD De, nem üldözöm őket, hogy lépjenek be! :))

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák