Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dömy

    tag

    Sziasztok

    Nemrég vásároltam egy Huawei P8 készüléket, és a 16 giga tárhelyem már majdnem be is telt. Szeretnék venni hozzá egy memóriakártyát, csak azt nem tudom hogy milyet. Ugye a készülék tud sd kártyára is telepíteni, így olyan kártyát vennék amiről viszonylag gyorsan tudja indítani (olvasni/írni) az appokat/játékokat. Kinéztem egy sd kártyát, (alább mellékelem a linket hozzá) aminek 95mb/s olvasási, illetve 80 mb/s írási sebessége van. Namármost az lenne a kérdésem hogy a P8-as ki tudja e használni ezeket a sebességértékeket? Kell e ekkora sebesség hogy úgy olvasson a kártyáról, mint a belső memóriáról Illetve ha nem, akkor a telefon milyen sebességekkel tud kezelni egy sd kártyát. Utóbbi esetbe milyen kártyát ajánlottok, hogy ne vegyek drágán, feleslegesen gyors kártyát.

    Nem mellesleg van egy Huawei MediaPad T1 8.0-m amibe egy 16 gigás class 4 kártya van, Jó pár dolgot arra telepítettem, és azt vettem észre hogy belassult a tablet, Le-le fagy, nagyon lassan tölt be dolgokat, még olyanokat is ami nem a kártyán van. Ezt okozhatja az hogy a kártyáról lassan tud olvasni? Gyárira visszaállítva jól működik. Visszatelepítek mindent, fele a tab-ra, fele a kártyára, és megint belassul. Ezért akarok venni a P8-ba egy normális kártyát, hogy még véletlenül se lassuljon be.

    A válaszotokat előre is köszönöm!

    http://www.gigaplaza.eu/shop/napi-ajanlat/32-gb-kingston-micro-secure-digital-sdhc-mem%C3%B3riak%C3%A1rtya-uhs-i-u3-class-10-sdca3-32gbsp-detail

Új hozzászólás Aktív témák