Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Artosz

    csendes tag

    Tisztelt Fórumozók!

    Szeretnék véleményeket kérni Tőletek, hogy melyik telefont lenne érdemes választanom.
    -Iphone 4s - vagy újabb, ha lesz újabb, mert szeptemberben elméletileg lesz új - IOS5
    -HTC One X - Android ICS 4.0.3
    -Nokia Lumia800 - Windows Phone 7.5 Mango

    Mindhárom telefonon más-más oprendszer fut, ezért is nehéz a választás.
    Bármilyen információ, vélemény érdekel, de a legfontosabbakat megpróbálom megfogalmazni pár mondatban.
    Mielőtt bárki gondolná, hogy kihasználom-e a nagy teljesítményt, szeretném elmondani, hogy igen, mert zenehallgatás mellett szeretnék akadás mentesen internetezni, böngészni a felhőben tárolt adatok között, azokat letölteni, szerkeszteni, vagy épp nem szeretném, hogy zenelejátszás alatt ne akadjon össze a telefon, ha hívást kapok (jelenlegi telefonomnál ez gyakori).

    Szeretem az összekapcsolni az eszközeimet, dolgaimat, mint pl a Google-nál, hogy pl ott tárolom a névjegyeim, ami "össze van kötve" a telefonnal és a Mozzila Thunderbirddel, és ha valahol változtatom, akkor változnak a névjegyek. Vagy épp a Dropbox, vagy Google Drive alkalmazások. Ez az opció elhanyagolható, de nagyon jó lenne.

    Szeretek fényképeket készíteni és akár rögtön meg is osztani azt a Google+on (mondjuk).

    Továbbá érdekelne az üzemidővel kapcsolatos vélemények. Én leginkább internetezem, közösségi alkalmazásokat használok, telefonálok, sms, email (ezek a leggyakoribbak jelenleg a telefon gyengesége miatt). Ragaszkodnék a Push-okhoz.

    Kíváncsi vagyok a zenelejátszás hangszínére, mennyire hangos, tiszta, nem az a dobozhang, amit nagyon sok telefonnál észlelhetünk. Tudom vannak alkalmazások rá, de a gyári hangzás, ha jó, akkor az lenne mérvadóbb.

    Ami nem utolsó szempont az az, hogy melyik telefont mennyire strapabíró. Tudom, hogy az Iphone-nak könnyen törik az üvege. A 3 telefon mennyire karcolódik, mennyire ragadnak rá az ujjlenyomatok, zsiradékok, mennyire érzékeny a kijelző arra, ha nedves ujjal érünk hozzá, stb., stb.

    Utolsó árral kapcsolatos infó, hogy a Djuice-nál vásárolnám a készüléket (tudom Iphone nincs), és így nem kell listaárakkal összehasonlítgatni. Az Iphone a legdrágább azt tudom :)

    Nem tudom, hogy miket írhatnék még. Remélem valamilyen szinten eleget írtam ahhoz, hogy elinduljon ez a topic, és remélem, hogy nem túl érthetetlen.

    Lényegében minden információ és vélemény érdekel. Hosszú távra szeretnék tervezni a választott telefonnal.

    Remélem, hogy jót fogunk fórumozgatni.

    Tisztelettel Artosz!

  • Devergo7

    tag

    HTC ONE X-et választanám a helyedben.

    Devergo7 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

  • Pipa85

    csendes tag

    válasz Artosz #1 üzenetére

    Kedves Artosz!
    Sajnos teljes és precíz összehasonlítást nem tudok adni, mivel csak az egyik telóval van dolgom.

    1 hete vettem meg a ONE X-t. Szerintem kitűnő telefon, minden meg van benne ami kell. Szép képeket csinál, és jók a kamera tulajdonságai, jó beépített opciók vannak bennük.Jó a hangzása is bár egy jó minőségű fülessel bármint lehet segíteni…

    Strapabíróságról még nem nyilatkoznék mivel nincs a birtokomban régóta, veszek rá tokot biztos ami biztos

    A Htc számomra rettenetesen jól kezeli a face fiókot a névjegyzék összeszinkornizálásával.
    nekem tetszik h bárhonnan bármi elérhető :C
    tetszik h a naptárba egyből feltölti a szülinapokat és kezeli is azokat.. a frissítések is jók gyorsan elérhetőek, nekem Wifi problémám még nem volt vele.

    Az akksi elég gyengusz( naponta kell etetni) de hát 4,7” van szó aminek van fogyasztása…
    Mostanság derül ki olyan, hogy valamegy családtagom hív, de se nem csörög se nem jelzi ki azt h hívtak… ennek nem tudom mi lehet az oka(erre én is választ várok)

    összegezve, azt kell eldöntened h milyen oprendszert szeretnél használni. Az iphoné az htc-ét vagy a nokiáét mert a telefononk nagyon sokat tudnak és mind tudja ami neked kell.
    Mondjuk a helyedben még a Samsung S3it felvenném. ha már dönteni kell akkor legyen nehezebb :DD

    A hülyeség határtalan- életcélom azt mégis átlépni!

Új hozzászólás Aktív témák