Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz 04ahgy #15529 üzenetére

    Ők a 3. pontba tartoznak. Úgy írtam, hogy nagy részük 400W körüli tápot vesz, mert udják, hogy az elég. Kevés az olyan hozzáértő, aki extrém tuninger. Te egy nagyon-nagyon ritka emberfajtához tartozol. ;] :)

    (#15531) PrinceHerceg: Szia!

    FSP Hexa 400W. Erről biztosan tudjuk, hogy megbízható. Az iArena-ról se képet (a beléről), se tesztet nem láttunk.

    (#15536) sortie: Üdv!

    Elég lesz az Enermax.

    (#15538) moha21: HD6950 fogyasztása. Max-on 182W.

    (#15548) sznyunyi: A Rush Power M600W már kikacsingat a 20k-ból. Az is jó táp, de az ADATA ideálisabb lenne a konfigodhoz. Ráadásul modernebb is. Én töltöm fel a listát, és nem véletlenül az ADATA különösen ajánlott, a Sharkoon meg simán ajánlott. ;)

    (#15549) flash-: "irtad hogy erosebb gephez agankent legalabb 30 amper kell"
    Nem írtam ilyet!
    Olvasd el még egyszer, amit írtam:
    "Ha nagyon nagy fogyasztású VGA-król van szó, és komoly tuningról, akkor lehetőleg egyágas tápot kell nézni, vagy olyat, ami legalább 25A-t lead egy ágon, és van rajta 3-4 ilyen ág."

    (#15553) d@minator: Köszönjük! :R
    Kár, hogy amikor a legutóbbi látogatásom óta írt hsz-ek linkre kattintok, és annyi hsz. jött, hogy túlhalad az 50-en vagy a 100-on, akkor az azutániakért tovább kell lapozni, és általában nem veszem észre, így e hsz-om írásánál sem láttam ezt a hsz-od. Remélem érthetően fejeztem ki magam. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák