Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Paxker315 #129690 üzenetére

    sztem én voltam az első aki megrendelte ( : de még nem vettem át, beütött valami dögrovás' - és persze emaitt újra gép is kell alá, de legalább tudok méréseket csinálni higgadtan -, 5600 xt pulse minden tekintetben bestbuy kártya - kb mint az 570 pulse itx, csak ott a fogyasztás nem a legjobb -

    tomsolo
    kipróbáltam polarisokat, 5500 xt-t, semmi gondom nem volt, teljesen hektikus kinél jelentkezik gond - részemről kevés játékkal is játszom -
    polarisnál win tolt fel egy olyan drivert ami az egyik legrosszab, na ott opóág' volt mire rájöttem mi van ( :
    polarisoknál értelmes fogyasztáshoz uv kell, 5500 xt-nél már full default használtam, mintha teljesen laikus lennék, valszeg 5600 xt-t is ugyanúgy lehet használni már

    Piftuka
    sokan leírják, lassan azt nem tudom követni nekem mim van, nemhogy másnak ((( : adatlap eszembe sem jutott, oda már évek óta semmi konkrétat nem írok
    az 570 itx nálam sem cincogott semmivel, haverod lehet belefutott hibásba, de lehet csak másik kábel kellene
    nekem se tetszenek a "rusnya" pcb-s tápok és "t@knyolások", ezért is ódzkodtam az rm650x-től, talán pont alzán van kép hátuljáról, keresztbe belül tyúkbéllel, tesztekben is úgy van folyatva a trutymó mintha direkt rusnyára játszanának, műszakilag tudom ez épp nem gond, csak olyan igénytelen
    hovatovább ma meg akartam rendelni inkább az 550 ses platinumot a corsair helyett, erre elfogyott :d a jóisten' se akarja h seasonicot vegyek megint

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák