Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • M107

    addikt

    HKC-USP5580 tápról

    A régi (3 éves) Q-tec 450 W tápom már nem bírta a terhelést s időnként stand by tette a monitorom

    4 napos az új táp, mennyi idegi bírja majd ?

    Config

    X2 5000+ 2.6 ghz
    3 dvd+-rw
    3 vinyó
    9600 gt videocard
    2 ledes házhűtő 8cm
    1 sima házhűtő
    1 proci gyári hűtő
    4 usb (telefon töltő, Hp business Inkjet 1000 nyomtató, 1 gamepad, 1 webcamera
    1 raid vezérlő card
    Mondjatok már róla véleményt (tápról).

    Bartuc
    "
    M107: hát fogalmazzunk úgy hogy ezzel se jártál jobban....Nem fikázni akarom, de minősége sehol, ha jól tudom Deer gyártmány, szval Codegennél egy hajszállal jobb(annál nem nehéz jobbnak lenni). De ami szíven ütött a specifikációit olvasva az az hogy ATX 1.3 szabvány!!! Mikor már rég 2.2-es az általánosan elfogadott egy új tápnál, esetleg 2.0. Ez egy őskövület, 12v-on annyit tud mint egy 400-as FSP vagy egy giga 460W SuperB(ami egy 400-as FSP valójában). Tanácsom az lenne, hogy mivel új, adj rajta túl gyorsan és vegyél ugyanannyiért, amennyiért ezt vetted egy 460W-os SuperB-t, mert nagyon nem jó táp ez, és nem mernék jósolgatni meddig bírja, lehet hogy sokáig lehet hogy nem, de ha elsül egyszer ez vihet mindent magával...."

    Nyunyu
    "
    Marketingesek szép nagy számot irtak ra, de ne dolj be neki, attol meg gagyi a tap"

    Szóval akkor nem ér semmit a tápegység?
    Van benne minden fajta védelem s ha elpukkana nem kellene elvinni semmit elméletileg nem?
    2 garival van így sem éri meg?
    A régi q-tec 450 -esem 8olvastam hogy nem épp jó (csúnyát nem írhatok) kerülendő nekem mégis 3 évig semmi baja nem volt csak annyi hogy az utobbi 2 hétben kinyomta stand by-be a monitorom.

    460 w nem elegendő mert ma vettem bele még 3 dvd+-rw-t és 2 satás vinyót
    +AMD X2 6400 black editon ra lett cserélve az 5000+ x2-őm

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Aktív témák