Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferni

    őstag

    válasz Norbi. #160321 üzenetére

    Hát én maradok sztem a Redmi 9-nél, ha nincs más opció, a nagyobb akksi, amúgy is jobban tetszik rajta. Kedvem elment ettől a TCL-től bakker.

    Volt fent egy TCL itt 50-ért 200+os értékelésű eladóval, megegyeztük mindenben, már a címemet meg mindent leírtam neki, majd megkérdeztem, hogy letilthatják-e a telefont, mert telekomból hozzák ki, pl nem fizetnek részletet, mondta, hogy kedvezménnyel veszik meg, ilyen baja nem lehet, de HA ez zavar, akkor ne vegyem meg (eddig teljesen normális és korrekt volt, ahogy ezt megkérdeztem átváltott bunkóba, szóval valami bibi biztos van ott)....
    De nem érdekelt, mondom csak nem lesz semmi ilyen vele, majd írtam egy ilyen privátot neki
    "Reggel 7:30ig elutalom az még jó neked?
    7kor mennék be a városba."
    Majd emiatt ő feloldotta a jeget meg majdhogynem el lettem küldve az anyámba, mert megmertem egy ilyet kérdezni :DDD Megbeszéltük ma elutalom a pénzt, de nem tudtam a kártyámra pénzt tetetni, mert úgy volt lesz rajta és nem volt kedvem most is 8 előtt beszaladni a városba csak emiatt, ha reggel 7kor megyek úgyis :DDD És erre az volt a válasza, hogy nem akar velem üzletelni, miközben csak feltettem egy eldöntendő kérdést, hogy ráér-e reggel... :DD Vagy bemenjek most.
    Hogy a jó isten kukijába cseszném át, ha előre elutalom a pénzt mondja már meg nekem valaki... :D
    Szóval ne tegyetek fel kérdéseket, mert te leszel a fasz.... :DDD

    Biztos komolytalan vevő vagyok, ha már elküldtem minden adatomat névvel/címmel/emaillel/telefonszámmal :D Ennyi hülyét.
    Ennél már csak az volt jobb tegnap, mikor elment egy videókártyáért X helyre, tőlem fél óra autópályán, majd a gyerek bekérdezte nem-e hozom el magammal oda ahol lakom, mert pont arra fele jönne, de nincs kocsija....... :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD Majd ma rámírt visszavenné a kártyát :DDD :DDD :DDD :DDD

    Eddig semmi gondom nem volt hardveraprón, de ez a kettő az elmúlt 2 napban azért pótolta a hiányosságokat.... :DDD :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák