Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tybsen

    addikt

    válasz bagaba1 #1093 üzenetére

    Ugyanebben a cipoben vagyok.. LG 4x vagy Galaxy Nexus.

    Igazabol a jelenlegi galaxy nexusom csaladon belul elajandekozasra kerul es vagy egy ugyanilyen galaxy nexus-sal hosszabbitanam meg a jelenlegi elofizetesemet (mert nagyon meg vagyok vele elegedve, frissitesek, gyorsasag, kijelzo, akadasmentes mukodes, semmi fagyas vagy hiba) vagy ugyannanyiert (szinte ingyen most egy akcioban) egy lg4x johetne szoba szerzodeshosszabbitassal. Galaxy S3 nagyon draga lenne, alavetoen nem akarok kolteni mar penzt, csak kihasznalni a szerzodeshosszabbitas adta lehetoseget.

    Kicsit idegenkedek az LG-tol mint markatol, jatszani nem jatszom a telefonnal tehat nem tudom, miben jonne ki a 4 mag elonye, de a kicsit erosebb hardwer kivancsiva tett, hogy lehet, hogy erdemes lenne LG-re beruhazni nexus helyett. Meg igazabol mar unom kicsit a nexust, bar a Galaxy Note-tal egymas mellett eddigi legjobb keszulekem, ami volt.

    Alapvetoen internetezesre hasznalom de termeszetesen mindenre, amire egy okostelefont hasznal az ember (skype, whatsapp, tablazatok megnezese neha, kepek, rss ,facebook meg minden hasonlo marhasag, stb..). Tehat fontos lenne, hogy egy jo "mindenes" telefon legyen, egy olyan öszver mint a galaxy nexus. Erre mennyire alkalmas az LG? Kicsit visszatartanak a melegedessel kapcsolatos infok meg a frissites altalam velt hianya (bar ki tudja, meddig marad tamogatott a nexus, de azon legalabb mar most 4.1 van, ami tenyleg akadasmentes). Az LG UI nem jon be, de gondolom ezt egy apex vagy nova megoldja gondolom. Szoval alapvetoen a markatol idegenkedem, valoszinuleg az a rossz LG marketing hatasa ;]

    Mit gondoltok?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák