Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    Üdv mindenkinek!
    Némi útmutatásra lenne szükségem, vennék egy közepes kategóriájú telót, lehetőleg újonnan, 50-100e ft magasságában. Szétnéztem már pár helyen, de amennyi típus jelenleg kapható, olyan szinten nincs kedvem belefolyni.

    Nagyon extra igényeim nincsenek, viszont se időm, se kedvem hetekig utána járogatni. Nem vagyok mobilb.zi, hétköznapi használatra kell, de az alapokat tudja stabilan

    A telefon átlagos használatra kell, ami nálam az alábbit jelenti:
    - office fájlok, pdf gyakori használata
    - havi 300-500mb internet
    - napi 30-40 perc beszélgetés
    - 3 email fiók szinkronja
    - GPS fontos heti több alkalommal, lehetőleg önálló modul, többször vidéken, ahol nem mindig van net
    - zenehallgatás elég gyakran, de nem vagyok audiofil

    igények:
    - minimum 3,7" kijelző
    - elfogadható kamera (természetesen nem ezzel akarok végigfotózni egy thaiföldi utat)
    - strapabíró kialakítás és viszonylag kopásálló ház, tehát gyakori zsebből kivételnél ne kopjon le pár hónap alatt a festék és egy kisebb leejtést éljen túl
    - átlag használat mellett 2 napig bírja
    - minimum 8gb beépített vagy microSD
    - stabil rendszer, akadásmentes működés
    - ha lehet, android 4 vagy wp8
    - alacsony SAR érték

    Nem érdekel, hogy hány magos, mennyi a memória, milyen csicsás / színes / szagos. Az sem érdekel mennyi vevőcsalogató fícsört raktak bele, nekem azt tudja, amire kell, se többet, se kevesebbet.
    Működjön megbízhatóan, ahogy a dobozból kivettem. Ne kelljen rá orosz szerverekről főzött romokat előtúrnom és ne kelljen vele 2 hetente szervizbe rohangálnom, mert akkor elég hamar földhöz bas vágom.

    Aki tud esetleg ilyen kiforrott, jól megépített, különösebb típushibáktól mentes (vagy elviselhető), nem fagyogató telefont újonnan a fenti árkategóriában, annak nagyon hálás lennék, ha javasolna pár típust.
    Köszönöm előre is a segítséget!

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák