Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Ötleteket kérnék...aláírásomat látjátok, milyen telcsit használok jelenleg, ezt szeretném cserélni, ha egyáltalán van jobb amire cserélhetnék. :U "Multimédia forever" a jelige, és persze a normális összeszerelési minőség. A zenehallgatás az elsődleges, szóljon jól kihangosítva is és Sennheiser CX500-al is. :K Kamera minimum 5MP, videó felbontásban elég a 640x480 is. Az offline GPS se feltétlen szempont, mivel motorozom, a töltés hiányában nem sokat menne GPS üzemmódban egyik teló sem 1 töltéssel. De biztos néha-néha hasznát venném mert ugye motorral max. 20p belül elérhető minden cím Budapesten belül, így nem merülne le egy esetleges navigálástól. 1-1 Filmet normális minőségben tudjon lejátszani, A2DP elengedhetetlen. Persze a telefonálás, sms, hangminőség, és az egyéb mindennapos üzleti ügyekkel kapcsolatos dolgok is elengedhetetlenek. :DDD Szóval keresnék egy tökéletesebb telefont mint az Arena, de persze ezzel is elégedett vagyok 5 hónap használat után is. :B Ár nem igazán számít, valószínű újszerű használt, gyári garis lesz max. 100k-ig...
    A kiszemelt telcsik:

    I8910 HD (90-95k)
    OMNIA 2 (90-95k)
    Nokia 5800 Ebből mindenképpen újat vennék.
    Nokia N85 (50-55k)
    Nokia N86 (80-85k)
    HTC Diamond2 (80-85k)
    HTC Hero (85-90k)

    Mivel ezüst Arena-m van, és a fekete lenne a gyengém, ami ugye csak EU-s garival van, az is alternatíva lehet, hogy eladom az ezüstöt, és veszek helyette egy feketét. Csak a mostanira 2 év gari van, és nem tudom az EU garit lehet e érvényesíteni itthon. :U Ha lehet, akkor +10k-ért lenne egy zsír új feketében pompázó Arena-m. :) De ez csak akkor, ha a fent felsoroltak közül nincs normális ár/tudás arányú készülék.
    Ha esetleg tudnátok még más alternatívát, minden tippnek utána fogok nézni.
    A telókhoz viszonylagosan jól értek, de ezeket a tipusokat nem ismerem annyira, a szakmai topikok elolvasása után meg csak még jobban összekavarodik az ember. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Sly Bp. #5759 üzenetére

    Ricardo, Sly Bp. :

    Köszönöm a gyors választ. :R
    Ha találok jó árban, valószínű I8910 HD lesz, vagy ha nem találok, akkor egy másik Arena fekete színben. ;]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Sly Bp. #5761 üzenetére

    Az fasza. :DDD Én még életben nem láttam. :B Lehet nem lenne akkor nagy okosság lecserélnem... :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Sly Bp. #5763 üzenetére

    BL40-et is néztem de nem ér 93k-t. Akkor sokkal inkább az Omnia HD.

    Ricardo: A második link is Arena? :Y

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Bővült ill módosult a potenciális választottjaim száma:

    I8910 HD
    HTC Hero
    HTC Diamond 2
    HTC Touch HD

    Ebből a négyből fog szvsz. kikerülni a győztes. De hogy WinMo vagy Droid...a jó isten se tudja. :U Lehet feldobok egy pénzt, és ha írás akkor droid lesz, ha fej WinMo. :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Sly Bp. #5796 üzenetére

    Az fasza. :DDD Omnia 2-vel mi a gond egyébként? :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Sly Bp. #5799 üzenetére

    A teszteket mindenki el tudja olvasni. Úgy gondoltam, hogy itt a segítségnyújtás nem tesztek, hanem saját tapasztalat alapján történik. Ezek szerint tévedtem? :U A tesztben kapott értékelés számomra 50%, mert minden teszt szubjektív. A másik 50% a júzerek saját tapasztalata. Bár jó telefon az Arena de a mobilarénán kapott "Különösen Ajánlott" plecsni, és a júzerek tapasztalata nem fedi a valóságot, mivel közel sem annyira tökéletes ahogy azt Bog-ék beállították tehát az "Ajánlott" reálisabb lett volna. :U Mivel ez történhet fordítva is, hogy jobban lehúzzák mint amennyire kellene, így tök felesleges elolvasnom még1x. Ráadásul te egyenesen xarnak állítottad be az Omnia2-öt, ami a cikkből ki sem derül, mert csak odabiggyesztették neki az "Ajánlott" plecsnit, ami azért nem rossz. Ezért kérdeztem mit tudsz róla...de ha a cikken kívül semmit, akkor nem értem miért mondtad zsigerből, hogy xar, és húztad le ennyire az Omnia2-öt. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Sly Bp. #5803 üzenetére

    Nah..ez így már konkrétabb. ;)
    Az I8910 HD-vel meg az a bajom hogy viszonylag rövidek az ujjaim, ami nem kedvez a 3,7 colos kijelző egykezes használatához. Ebből a szempontból az Arena nagyon ki van találva. :K Ez a 3 col pont határeset a kényelmes használathoz. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Aki iPhone-t készül venni, készüljön fel, hogy nem viheti dohányfüstös környezetbe, lehetőleg mindig mentolos szájszaggal telefonáljon, gondolom a parfüm milyensége is garancia vesztéssel járhat, és persze a legfontosabb, hogy mindig fertötlenített kéz érintse a telefont. :DDD ;] Apple gari

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz korpicschess #6232 üzenetére

    Azt azért ne felejtsük el hogy az LG Arena nem okostelefon. Sokat tud, de nem ezért okostelefon egy okostelefon.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz salget #6327 üzenetére

    Én most vettem Omnia 2-öt és eddig fülig ér a szám. :K :C Mindezt I8910, és LG Arena után. :B

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz salget #6332 üzenetére

    Azt, hogy nagyon gyors, jóval lassabnak gondoltam a speedshop-os példányt figyelembe véve. Ez a rezisztív kijelző sem rosszabb mint a kapacitív, csak más a kezelés technikája.
    65000 szin ide 65000 szin oda, nem látok különbséget az I8910 HD és e között, pedig az 16M színt tud. Biztos sokat számít érzetre, hogy ez 800x480, az meg csak 640x360.
    Lett egy jóval kompaktabb PDA telcsim, és a multimédiát tekintve nem léptem vissza, és nem kellett kompromisszumot kötnöm. :K ;)
    Gyárilag 2,8,16GB változatok vannak. Itthon egyelőre a 2 és 8GB elérhető. Én a 8GB verziót vettem.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz skylinelaca #6339 üzenetére

    Diamond nem AMOLED.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Sly Bp. #6409 üzenetére

    Mit mondjak...ma végre megnyomkodtam a Hero-t és nem nyűgözött le. Kicsi kijelző, apró gombok a kijelzőn is, nem is értem hogy lehet ezt normálisan, kényelmesen tapicskolni. Nagyobb ill. vastagabb ujjú embernek sansztalan. I8910 után, Omnia 2 tulajként, akkor se kellene a Hero ha utánam hajítanák. Csak a HD2, de ez meg már más árfekvés...

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Inarus #6386 üzenetére

    "A WM-ből nincs magyar., csak magyarítás."

    Érdekes, mert én a PartNero-tól vettem az Omnia 2-öt újonnan 2 napja, és WinMo 6.5 hun volt rajta gyárilag. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz runner 125 #6416 üzenetére

    Ezt hogy tudom megnézni?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz sucneb #6423 üzenetére

    Még egy szavazat a Spica-ra. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz sucneb #6433 üzenetére

    HTC-ből szinte mindegyik inkább üzleties jellegű, és kevésbé kihegyezettek a multimédiára. Ha erre kell, amit írtál, és nem üzletembernek lesz, én kiejteném a HTC-t mint lehetőséget. ;) A mindennapokban jóval nehézkesebben kezelhető egy WinMo általános felhasználásra véleményem szerint.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz sucneb #6444 üzenetére

    Én azt javasolnám olvasgass bele egy Androidos topikba és egy WinMo-s topikba.
    Ennél többet nem tudunk segíteni, helyetted ne dönthetünk. A WinMo vs. Android témának meg nem itt van a helye. Ha mélyebben érdekel a dolog, vannak erre megfelelőbb topikok is.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz sucneb #6446 üzenetére

    Tény és való hogy nehéz kérdés melyik OP rendszert válaszd. Ki ezt, ki azt favorizálja. Bár az hogy multimédiás, nem feltétlen múlik az Op rendszeren. Mint ahogy van WinMo-ban is multimédiás kütyü. Próbáld meg OP rendszertől függetlenül eldönteni mi a legfontosabb amit tudni kell, és utána megnézni melyik mennyire felel meg az elvárásaidnak.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz korpicschess #6470 üzenetére

    Arena nem nyílt OS. ;) És a jó játékok kilőve. :U

    Egy jó minőségű 1Ghz Snapdragon procival ellátott PDA után minden csiga lassú lesz. Játékra iPhone, de az is nagy visszalépés Acer után. 3GS-re azt mondom cseréld el, de 2x annyiba kerül használtan mint az Acer. Véleményem szerint (akkor itt is kifejtem ;) ) ha visszafelé akarsz lépni nem fogsz megfelelő darabot találni, és csalódni fogsz, és a bukás még nagyobb lesz. Én vagy 3GS, vagy HD2, esetleg még egy Droidost is kipróbálnék a legjobbakból válogatva. Alternatíva lehet egy i8910 Samu, vagy egy Omnia 2. Mást nem tudok ajánlani a jelenlegi kínálatból. A kis kijelzős HTC tipusokat meg sem említem, mert egyrészt volt már neked, másrészt az Acer magasra tette a mércét (bizonyos dolgokban).
    A másik alternatíva, elkezdesz ROM-ot vadászni, meghagyod a legjobban működőt, és valamikor tavasszal eladod, spórolsz egy kicsit, és lesz pénzed jobbra. 3GS, esetleg HD2-re. Így nehéz, hogy sokat buksz az Acer-en, és nincs nagyon pénzed ráfizetni.
    Sima iPhone 3G-re nem cserélném az biztos! :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz korpicschess #6472 üzenetére

    Ezt nem igazán értem. Mire akarsz rátenni? Diamond az max. 50-55k. :U Neked tennének rá 20-30k-t. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Audemars #7733 üzenetére

    HD2. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz bigmasterg #9858 üzenetére

    Várj...talán ez a legbölcsebb mindenkinek aki I8910-ben gondolkodik.
    Nem rossz az I8910 a mostani mezőnyből, de nekem volt, és multimédiában többet vártam tőle. Elsősorban fényképek, és a videók minősége szempontjából. Egy multimédiára kihegyezett okostelefonnak jóval többet kell nyújtania 100k környékén, arról nem is beszélve hogy a mérete, és a formája nem kis kompromisszum, ami még inkább arra kellene hogy predesztinálja a gyártót, ha nagy, és nehéz, legalább a belsőt ne lehessen megszólni.
    A support hiányosságairól nem is beszélve. Több mint egy éve nincs hivatalos magyar régióba szánt firmware frissítés. Csak az van, amivel megjelent. Bár van magyar nyelvű újabb ROM, de úgy tudom még mindig nincs megoldása az akadozós 720p videofelvételi lehetőségnek. Illetve talán megoldják, mert próbálkozások vannak, de egy hivatalos ROM lenne az igazi, ami valószínű ha meg is érkezik, az első és az utolsó magyar régiós fw update lesz a telefon életében. Ezt nem gondoltam volna még akkor amikor a telefon debütált a tavalyi év elején.
    Sok jó, sok jobb telefon lesz idén, és nem biztos hogy pár hónapra érdemes I8910-be invesztálni közel 100k-t. Ettől függetlenül jó telefon, de az említett hiányosságok miatt 2010-ben én már nem venném meg.

    Ezzel senkinek se árt tisztásztában lennie, mielőtt ilyen telefont venne.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Karma #9861 üzenetére

    Melyikre gondolsz? O2? :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz #16820480 #9865 üzenetére

    Az SE a W995 óta véleményem szerint nem tud visszafordulni a lejtőről. Persze vannak fellángolások, mint pl. a Vivaz, de gyökeres változás kellene cégen belül, hogy a többi gyártóval felvegyék a versenyt. A régi SE minőség szinte teljesen eltünt, az áraik meg pofátlanul magasak ehhez képest. Tehát ha az a kérdés, hogy Vivaz, vagy I8910, akkor 100x inkább az I8910, még úgy is, hogy a Vivaz videó felvételi képessége jobb. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Jimmy8 #9876 üzenetére

    Kétlem, hogy jelenleg van olyan teló, amiben erős lenne a GPS. Ez egy segéd funkció, de navigálásra csak kompromisszumokkal alkalmasak, nem elsődleges feladata a navi. Ha ez a fontos, kell venni egy külön BT GPS vevő egységet, vagy esetleg egy Garmin-t.
    Pont a Nokia és az SE, ami mostanában nem ajánlható jó szívvel, a gyatra minőség, és a szoftveres hibák miatt.
    Ha fontos a GPS, én vennék egy HTC Diamond-ot, vagy Diamond 2-öt. Ez WinMo-s PDA, de talán GPS-t és hozzá való szoftvert tekintve (iGo) ez lenne a legkézenfekvőbb megoldás számodra.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Sly Bp. #9874 üzenetére

    Borzalmas szubjektív ez amit írtál. :F Persze nem azért, mert nekem is O2 van, hanem mert amit írsz, az közel sem fedi a valóságot. :U
    Először is...Mi az hogy "nem egy nagy durranás az Omnia 2 nagyon nem"? Ezt azért kifejthetnéd bővebben, hátha én mint O2 tulaj esetleg tudok megoldást arra, amit te problémának gondolsz. :U
    Az egész hsz-ben bizonytalanságot keltesz a kérdezőben, és nem indokolsz semmit. Ez így nem túl korrekt. :F
    Azért egy Omnia2 és egy N86 között van 20-25k különbség. Több nincs, de annyi van.
    Arról nem is beszélve, hogy blt.62 kifejezetten úgy tette fel az apróban a hirdetését hogy az N86-ot Omnia2-re cserélné. És bár az egyik WinMo a másik Symbian, kíváncsi lennék miben jobb az N86, mert véleményed szerint ugye ez a jobbik a kettő közül. Amiből papíron többet tud az a 8MP. De simán tudja az O2 5MP kamerája is minőségben azt, amit az N86. A többi paramétert tekintve, mindenben klasszisokkal veri az N86-ot.
    Ha ezt meg akarod cáfolni, állok elébe, mert amit írtál szinte semmiben se fedi a valóságot. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Sly Bp. #9890 üzenetére

    Hogy kerül ide? Úgy hogy az O2-öt lefikáztad, az N86-ot meg isteníted. Nekem nincs gondom az N86-tal, jó telefonnak tartom, a hsz-edre is CSAK azért reagáltam mert enyhén szólva is túlzás, és semmi igazságalapja. De amit megint írsz az még csak nem is szubjektív. :B Mások által tapasztalt véleményt adsz tovább, mintha az a saját tapasztalatod lenne, és azt szajkózod. Ez nem tetszik.

    "Lassú, labilis szoftver"

    ROM függő. Ha használtad volna tudnád. De még így is bármelyik szoftverrel gyorsabb mint az általad agyon ajnározott I8910. Félre ne érts. Jó telefonnak tartom az I8910-et, de sokaknak úgy állítod be mintha az egyetlen alternatíva lenne. Jah...I8910 (2 hónapig) és ugye most meg O2-öm van. Ez nem mások által már egyszer leírt, továbadott infó. Hanem a saját tapasztalatom.

    "semmi újítás"

    Miben nincs újítás? WinMo-ban? De. Van. 6.1-hez képest jóval tapi barátabb lett, és szinte sehova sem kell cerka. Ebben még egyébként csak-csak egyetértünk, mert nagy változás tényleg nem történt 6.1-hez képest, de nem értem milyen változást hiányolsz. Mi hiányzik neked újításként amit a 6.5 nem tud és fontos lenne? :U

    "nem éri meg az árát"

    Újonnan, függetlenül 1 év garival 85-87k a 8GB változat. Használtan kb. 70-75k között mennek az apró szerint. Mondj olyan okostelót, PDA-t ami ennyibe kerül és jobban megéri hasonló tudással (800x480 felbontású AMOLED kijelző, 5MP kamera, 720x480 videó, normális GPS, kiemelkedően jó beszéd és hangminőség kihangosítva is, műanyag házhoz képest igényes összeszerelés, és zenei téren szintén kiemelkedő hangzás, átlag 3 napos üzemidővel).

    unalmas egy telefon az egész

    Ez igazán szakmai volt. :B Miben találtad unalmasnak ill. mi az ami untatott benne? ;]
    Direkt tettem fel így a kérdést, mert a szubjektív saját tapsztalatodra vagyok kíváncsi, nem arra, hogy más haver miért fikázza, és adja el, és hogy szopik az eladásával.

    "Azért mert neked van eladó Omnia 2-őd nem kell nekem bemutatni"

    Azért eladó, mert pénzre lenne szükségem. Semmi másért. Egyébként pedig nem hirdetem, csak betettem az aláírásomba. Igazából cserélném olcsóbbra, de ezt se mindenáron. Ha nem jön normális lehetőség maradni fog, és nem fogok bánkódni. ;) Ráérek majd ősszel becseréltetni egy Galaxy S-re (feltéve ha jó lesz).

    Ne értsd félre a hsz-em. Nem támadni akarlak. Tudom hogy aktívan és önzetlenül segítesz másoknak, amit becsülök, és minden tiszteletet megérdemel, csak arra akartam rávilágítani, hogy kicsit óvatosabban fogalmazz olyan tipusokról, amikről nincs elegendő saját tapasztalatod, csak felületesen néhány kósza infó. Pont azért, mert sokan adnak a véleményedre, ebből az aspektusból nagy súlya van az ilyen jellegű hozzászólásaidnak, aminek a kérdéses témában semmi valóságalapja, és nem éreztem szubjektív véleménynek se, mert azokat tiszteletben szoktam tartani. Általános mindenki által hangoztatott véleményt írtál, ezért lennék kíváncsi a tényleges szubjektív véleményedre az említett kérdésekben. :K ;)
    Nem vagyok elvakult "Omnia2 fan" de tudom hogy az egyik legjobb ár /tudású PDA telefon, és ezt szinte mindenki tudja is. Persze ettől még lehet nem szeretni.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Sly Bp. #9897 üzenetére

    Ok. ;)
    Az hogy fagyott nálad, ott valami nem volt rendben. Nekem eddig december eleje óta 2x fagyott, de az is egy kevésbé jó ROM számlájára volt írható. Omnia 2 topikban úgy tudom senkinek sincs fagyogatós példánya. ;]
    De ezt az "unalmas" dolgot nem nagyon értem még mindig. :DDD A WinMo jelenleg a legjobban tesztreszabható OS. Modding, hacking, minden ami belefér. Szinte annyira testreszabható, hogy nincs 2 egyforma júzer akinek egyezne a PDA menüszerkezetét, ikonokat, alkalmazásokat tekintve. ;) Mindent lehet rá mondani, csak azt nem hogy unalmas. Persze ha nem mélyedtél bele, a UI-k próbálgatásába, és a programok telepítésébe, akkor lehet hogy ebben az esetben unalmas volt. De aki ilyet vesz, az szinte folyamatosan nyomkodja, mert nagy a kijelzője, részletes, és az AMOLED miatt gyönyörű szinei vannak, és szeret mindig alakítani, csiszolni rajta valamit.
    HTC Hero nem rossz telefon, de nem említhető egy napon az Omnia2-vel. Speedshop-ban sokszor nyomkodtam, de igazából nem is tudok olyan tulajdonságát említeni amiben jobb lenne az O2-nél. Érintős, viszont ehhez kicsi a kijelző mérete. A gombok és az ergonómia sem sikerült túl jól, mert sehogy se állt kézre. A legnagyobb bajom a kijelző mérete volt, mert lehetetlen pontosan tapicskolni, pedig nincs nagy kezem...sőt.
    Multimédiát tekintve, még csak meg sem közelíti az O2 szintjét.
    Ez meg az én véleményem a Hero-ról. ;] :P
    Persze lehet neked szimpibb az Android OS, mint a WinMo, és ebből adódóan jobbnak tartod a Hero-t is, ez szíved joga. ;) Ezt nevezik egyéni érzésvilágból származó véleménynek, ergo szubjektivitásnak. :)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Sly Bp. #9922 üzenetére

    De ha nem nyúlsz bele, miért WinMo-t használsz? Mert így nem használod ki azt a részét, ami a WinMo-nak az egyik nagy előnye. Így persze hogy unalmas. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Kombat #9929 üzenetére

    70k-tól van esélyed Omnia2-öt kifogni, ha bejött az O1. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz korpicschess #13970 üzenetére

    Eddig nem panaszkodott senki. Bár egy misét megérne egy HD Ready-s tévére kitenni egy 1360x768 méretre konvertált 1080p mkv-t. Mert ugye ami a telón szép (720x480) az a tv-re kitolva pixel háború lesz. Gondolom a saját 720p videók ill. 5MP fotók szépek, de ezt a filmes dolgot ki kellene próbálni. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #14048 üzenetére

    Én is a Wave-nél használom ki először a videózást. Jelenleg 7db mp4 figyel a memó kártyán. Persze részben azért is van fent ennyi, mert az új konvertálásokat mindig leellenőrzöm. 720x480 mp4-es videók olyan látványt nyújtanak mintha full HD-t néznék. :C
    Persze az S AMOLED-nek is vannak hátrányai az IPS panellal szemben, de a filmek valami baromi jól mutatnak rajta. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz szupitijs #14060 üzenetére

    iPhone-nal vigyázni kell, mert tervezik hogy hasonló rendszert fognak kialakítani mint az XBox-nál a Microsoft. Az az ha jailbreakelt a teló, akkor a netre csatlakozva látni fogja az Apple. Bizonyos funkciók működését a jailbreak miatt akár le is tilthat, mivel érzékelni fogja a rendszer a feltört iPhone-t használó júzert.
    Persze lehet hogy lesz rá megoldás (még be sem vezették), de ha mégsem, akkor mindjárt nem lesz olyan jó vétel az iPhone.
    Xbox Live-nál pl. nagyon komoly a szűrés, hiába eredeti játékkal tolod, simán bannolhatják a géped szériaszámát, ha flashelve van, mert "belelát" a Microsoft neten keresztül.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Inarus #14070 üzenetére

    Karma más szemszögből nézi, ő nem használja a mindennapokban. Ő a fogást keresi rajta, mi az ami nem okés és mi az ami rendben van.
    Én telefonként használom a mindennapokban, és amire te azt írod hogy gáz, abból én szinte semmit se veszek észre napi használat során. :U Nem böngészésre vettem, arra itt az asztali gépem. Ha meg valamit éppen meg kell néznem, arra tökéletes a Wave böngészője is. Ez egy TELEFON. Én telefonlására, sms és email-ek küldésére fogadására használom elsősorban. Ezen felül zenét hallgatok BT sztereó fülessel, filmet nézek rajta, ha éppen olyan helyen vagyok., illetve fényképezek és videózok.
    Nekem ezekre a funkciókra 100% megfelel, és tudom, hogy a jelenlegi mezőny legjobb multimédiás okostelefonja segíti a mindennapjaimat . :P ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Karma #14072 üzenetére

    Ne szőrözz...nem tettem oda az "okos" jelzőt, de ettől még úgy gondolom, te is és más is tudja miről beszéltem. Valószínű nekem azért jön be mert nálam telefonként funkcionál a nap nagy részében. Nem tudom miből szűrted le, de nálam nem mindennapos cselekmény a filmnézés, de tény hogy többet használom mint az IM funkciót. Kipróbáltam az msn-t is, de csak kíváncsiságból, mert ha valakit záros határidőn belül el akarok érni felhívom, vagy ha nem elérhető üzenek neki sms-ben. Facebook-tól, iwiw-től rosszul vagyok, a twitter-t pedig nem használom.
    Az email fogadás-küldés, msn, bár egyre jobban terjed mobileszközökön is, azért még mindig gyorsabb a válasz reakció ha felhívom vagy sms-t küldök. Sokan vannak aki napi szinten 1x max. 2x nézik a fiókjukat. És itt most nem a geek-ekre gondoltam. Az msn-t meg "bohóckodásnak" tartom mobileszközön, mert amíg megbeszélek valakivel egy fontosabb témát az minimum fél óra, míg ha felhívom max. 1 perc alatt lerendezzük.
    Biztos van akinek nem számít az a +29p, és inkább írogat, de nekem számít. Nem azért mert fontosabb ember lennék mint mások, csak azt az időt más hasznosabb dologra is fordíthatom. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Karma #14076 üzenetére

    Ez is egy aspektus. ;) De ilyen helyzetben ritkán vagyok. Nem fosom a szót, ha egy mód van rá, a lényeget megbeszéljük és ennyi. Bár a hívás tényleg leköt, arra a max. 1-2 percre kössön le. Ha hosszadalmasabb, vagy nem telefon téma, úgyis személyesen vitatjuk meg a többit. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Karma #14078 üzenetére

    Ez már extrém eset. ;]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz PokiPlayer #14810 üzenetére

    Nehéz kérdés. Omnia2-t elég sokáig használtam, és jó a véleményem róla, Wave meg ugye most van. :) Kezdem a kérdéseiddel.

    "Nagyon tetszik a wave de ti nem tartjátok egy picinek a kijelzőjét? 3,3" az OMNIA2-é pedig 3,7 inch. Arra gondoltam hogy sulibol hazafelé jövet például megnéznék egy filmet vagy hasonló, élvezhető lesz 3,3" kijelzőn a filmnézés?"

    Nem kicsi a 3,3 col. Mindkettőn néztem filmet, és O2-n Wave-en is nagy élmény. Talán az O2 divX-ben nem válogat. Viszont a Super AMOLED meg még jobb, talán pont filmnézésre mint a sima AMOLED bár itt már nem szabad nagy különbségeket várni.
    Én mp4-et nézek amit H264 kódekkel tömörítek. A látvány pazar, mintha HD-t néznék. ;)

    "Szerintetek nagyon elavult már az omnia2? Mindent tud amit szeretnék szinte de nagyon sokan panaszkodnak rá.
    Sokszor lassu stb, de ezt ki lehet küszöbölni mondjuk azzal hogy Mobile Shell-t használok és minden felesleges hülyeséget kikapcsolok eltávolitok stb vagy esetleg valamiféle rom cserével?"

    Az egyetlen nagyobb ki nem küszöbölhető hiba a RAM elfolyás. Ezen az sem segít ha ROM-ot cserélsz, és igen idegesítő hiba. Kevés a szabad RAM alapból, és még szivárog is, ami a WinMo 6.5 hibája. Együtt lehet vele élni, ha nem gond számodra hogy 1-2 naponta újra kell indítani.

    "Olvastam hogy a GPS nem valami jöl muzsikál rajta de azt is olvastam hogy a XTRA aktiválása után gyorsan pozicionál! wave-el is vannak ilyen problémák vagy végülis mindkettőnek megfelelő a gps vevője?"

    GPS-ben szerintem a Wave-ben jobb, Omnia2 mellé nem árt venni egy BT GPS vevőt ami kb. 10-15k, mert a beépített vevője gyenguska. Szoftver téren Omnia2-re van iGo, amit tört verzióban is rá tudsz tenni, tehát ergo nem kell érte fizetned, Wave-re csak Route66 van egyelőre, és ez is fizetős.

    Én azt mondom összességében a Wave egy sokkal jobb cucc, bár még nincsenek kiaknázva a benne rejlő lehetőségek. Túl friss még a Bada. Jobb az anyagminősége, ami szálcsiszolt fém, jóval erősebb hardver. Az O2 a Wave-hez képest tetü lassú, szinte mindenben, és lagol is itt-ott. Ettől még egy szerethető PDA. De a Wave szebb, jóval könnyebb a használata mert a Bada-t jóval egyszerűbb kezelni, baromi gyors, sehol se gondolkodik mire megnyit valamit. Multimédiában, játékban sokkal jobb a Wave, internetben viszont az O2-öt mondanám jobbnak.
    Szerintem az a 0,4 col nem oszt vagy szoroz látványban, elhiheted. Én egyértelműen a Wave-et venném, mert ott bőven lesz még fejlődés szinte mindenben, míg az O2 megrekedt, és nem fog már fejlődni, mivel a WinMo 6.5 vonal véget ért a WP7 jövetelével. Ezekhez képest pedig árban nem kerül annyival többe a Wave. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz z00li #14814 üzenetére

    Ki tudja ezt előre? :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz PokiPlayer #14816 üzenetére

    Omnián működik az Opera és a Explorer is, ezzel együtt pedig az oldalak tördelése. Wave-es Dolfin Browser-en egyelőre nincs még tördelés, de ettől amire nekem kell és amennyit használom tökéletesen megfelel. Netezésre a legjobb a HD2, Galaxy S, mert nincs elég nagy képernyő ehhez a funkcióhoz. Az más kérdés hogy minden másra túl nagy a 3,7" nagyobb kijelző. Leginkább arra nagyok amire az ember használni akarja. Ez pedig a problémamentes hordozhatóság. :U

    Most voltam Speedshop-ban, és megnyomkodtam a régi idők emlékére az O2-öt...Mit mondjak. Szerettem, de ha újból használnom kellene verne a víz tőle rendesen. Lag hegyek egy egyszerű menüben való kavirnyáláskor is. Eljárt felette az idő, szoftveresen és hardvresen is.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz korpicschess #14818 üzenetére

    Akinek megvan, és szereti az még ne adja el, mert sokat bukna. De balgaság most O2-be pénzt rakni, így a WP7 megjelenésének küszöbén...

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz csibor #14821 üzenetére

    Samsung Wave? :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz csibor #14825 üzenetére

    Szerintem értelmezni is tud. :U
    Milyen kisker. árlista ez? Mert szerintem ott valamit elírtak a T-nél. A Wave magyar garival függetlenül max. 100k a legdrágább helyen is, amit nevezzünk kisker. árnak. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz picur220 #14831 üzenetére

    Ebből is inkább az újabbik XT720. :K
    Bár a Motorolával vigyázni kell, mert nem túl jó a szervízháttere Magyarországon. Állítólag hasonló mint az Acer, ami köztudott, hogy csapnivalóan rossz.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz DeFranco #14833 üzenetére

    Elbaxott egy cég ez a T. Van pofájuk ilyen árakat leírni? :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Hobbbyt #14836 üzenetére

    Jah. Ezt el is felejtettem hogy szempont. :B
    Az XT701-et meg már nem javaslom. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Hobbbyt #14843 üzenetére

    Omnia 2 Pro az qwerty-s. Nézd meg hátha bejön... ;) N97 és társainál biztos jobb. Lényegében u.a. szoftveresen, hardveresen mint a sima Omnia2, csak van qwerty.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Hobbbyt #14845 üzenetére

    Megnézheted esetleg még az SE Vivaz Pro-t is...

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák