Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • duo

    őstag

    Sziasztok!

    A kérdés adott, a paraméterek a következők:
    - Ár: 40-és 50ezer között, 50 fölé semmiképp sem; pelenkavásárlás van, ilyenolyan számla van, és sajnálom is a többet rákölteni.
    - új és használt is érdekel ha utóbbi megbízható helyről származik, vodkás vagy független.
    - a hol venném meg az fogós nyilván az ajánlott készüléke válogatja ahol megkapható. garancia is fontos hogy legalább valamennyi legyen. illetve legyen javíttatható.
    - milyen távra tervezek: mobilkommunikációs tekintetben hosszútávra 3-4 évre.
    - mire használnám telefonálás, sms, ebook olvasás, (prc, epub, txt, pdf, rtf.) böngészni:hírportálok, időkép, menetrend, fórumokra, blogokra emailre ránézni. Szervezőfunkciók jóféle naptár/emlékeztetők ezt is használom. Eddig lényeges, a többi jó ha van de nagyságrendileg ritkábban használom: zene, film, játék nem életbevágó, ha kompromisszumosan oldható meg, nem gond(pl. mittudomén néha-néha megnéznék egy részt egy sorozatból) gps nem szempont.
    - az oprendszerek android, symbian (meg Belle) az tkp jöhet. sőt a Blackberry OStől sem zárkózok el, csak én BIS-t anyagi lehetőségeimet figyelembe véve biztosan nem fogok használni és csak wifiről csapatom a netet majd. fórumokon felemások a tapasztalatok, hogy mennyire lehet wlanon böngészni meg közösségileg megnyilvánulni. (iOs, wp7, Badával kapcsolatban meg kell hogy győzzetek)
    -a kialakítás mindenképp bar, érintőkijelző jöhet, csak napfényben legalább félig lássam mi történik, illetve nagyon tetszik a qwerty is. megj: akkuidő minél több annál jobb a nap végén enni kérő készüléknek számomra nagyon nagyon vonzónak kell lennie nagyon jó áron :)

    Az én elképzelésem. eddig. de dönteni egyátalán nem tudok és jó eséllyel Ti tudtok olyat is mondani amire nem is gondoltam/nem ismerem.

    Huawei Ascend g300 - új
    Blackberry 8520 - új
    Nokia E6 - használt (de csak ha van 50 alatt.esetleg függő, de nem nagyon láttam)
    Nokia E5 - használt
    Blackberry 9700 használt
    most látom hogy droidból nem is jut eszembe több, ami ennyit tud ilyen áron; nem tudom hogy mennek használtan.

    Ha röviden pár szóban tudnátok mondani az ajánlott készülékhez pro kontra érveket az tovább árnyalná a képet.

    Köszi ha elolvassátok és segítetek!

    üdv: duo

    Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

Aktív témák