Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz r4z #21842 üzenetére

    Még valami, csak már az előzőt nem tudom szerkeszteni:
    90.000.-Ft környékén már laptopot is lehet venni, ami azért szerintem többet ér, mint egy telefon, ezért húztam meg a határt egy Nettop áránál, és innen nem vagyok hajlandó feljebb mozdulni árban, ha fene fenét eszik is!
    Én megértem, hogy jobb egy Samsung Galaxy S, de nem hiszem, hogy egy 2, vagy 4 magos Mobil AMD procival felérne bármelyik telefon is még akkor sem, ha árban, drágábban próbálják az ember arcába tolni a mélyen tisztelt telefongyártó cégek, mint amennyibe egy használható laptop kerül. Viszont még egy Sony Ericsson F305 sem akad ki a játékoktól, sőt, még animált hátteret is futtat, ami egy meglehetősen buta telefon. Ha azt a grafikai szintet, olyan sebességgel hozza egy telefon, az nekem már jó!
    Hogy miért kell okos?
    A GPS miatt, meg miért ne, és ha már van, akkor már játszani is akarok, szeretnék, sőt fogok is rajta, de ha gyengébb, mint egy F305 SE, akkor baromira mérges leszek, az ziher :W
    De félre ne érts, én nem téged szidlak, és értem, valamint ténylegesen köszönöm, hogy próbálasz segíteni, de van egy határ, ami felet én nem érzem értelmét telefont venni.
    De ha már itt tartunk, te, vagy bárki más, el tudná nekem magyarázni, hogy egy telefonba mi kerül annyiba, mint egy laptopban (és pláne, miért éri meg ezt is annyiért megvenni)? :F

    aggleány

    Gio-t még nincs a Vodafone árlistájában, és online rákeresve is 1 helyen láttam 1 éves bolti garanciával 40.000.-Ft-ért, a többi helyen 55-58.000.-Ft környékén mozgott 1-2 év EU garival.
    Így nem érzem, hogy annyit spórolnék az Ace-hez képest :(
    A 40.000.-Ft csábító, de az 1 év bolti gariktól meg félek :U
    Esetleg ha tudsz valahol olcsón, hivatalos 2 éves Samsung garival, akkor köszönettel venném, ha segítenél rátalálni a boltra ;) :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Aktív témák