Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz BigManus #7900 üzenetére

    "übert tekintik a Kaspersky termékekben akik előtte mást istenítettek de rendesen, de olyan is volt aki szidta."

    Ebben mi a furcsa? Aki most pl. a Windows 7-et "isteníti" az később ha Win 8-ra, 9-re vagy 10-re vált azt majd nem istenítheti? A szoftverek évről évre változnak, pl. nekem a Norton 2011 nagyon tetszett, de a 2012-ben már úgy vettem észre, hogy több a téves riasztás a reputációs technológia miatt, pl. a Chris TV alkalmazásokat előszeretettel likvidálja, ezért helyette választottam mást. 2 PC-m és egy notebookom van, mindhármon különböző AV-k vannak. Ez azért is jó mert kisebb eséllyel fertőzik le egymást. Persze nem kell átesni a ló túloldalára, nem hetekben vagy hónapokban szabad gondolkodni mert az csak egy "gyorsteszt", én fél-1 évre választok egy AV-t. utána se feltétlen cserélem le de ha úgy érzem van egy nála "jobb" akkor gond nélkül búcsút intek neki.

    Nagy harc dúl az AV-k piacán, folyamatosan fejlődnek, átalakulnak az erőviszonyok, ezt kell szem előtt tartani.

    Nem, nem vettem magamra, csak megjegyeztem és valóban, biztos össze tudsz állítani egy olyan kártevőcsomagot amit a Kaspersky nem detektál, ezt nem is cáfolta senki szerintem. A legjobb antivírus(ok) se produkál(nak) 100%-os védelmet, de azt hiszem ezt neked nem kell mondanom.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák