Hirdetés

Hirdetés

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max 2nd

    lo Végre megérkezett, 24 hónap garanciával!Mindenben erősebb, mint a korábbi favorit a Google Chromecast + Google TV 4K....

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz Mikulásbá #70629 üzenetére

    Talált 2 trójait, de olyan fájlokban amikről tudom, hogy évek alatt kerülnek be adatbázisokba (2006-2010 körüli "azóta át kéne nézni, de mindig van valami fontosabb" régi képernyőkímélők, gagyi, de hivatalosforrásos progik... talán fals találatok, mióta megvannak mindig akad 2-3 évente 1-2 ami az új adatbázison -bármelyik AV-jén, fentakad). Töröltettem a megtalált 2-őt, újrafuttatva nem talált mást.

    Most átnézetem megint az egészet EEK-vel, és ha az megint betriggereli az F-secure-t, akkor megy vissza a backup, ha nem, maradok a lappangókkal
    És amíg ezt írtam az F secure betriggerelődött...
    backup vissza....
    újrakezdés....
    :((( ( :R )

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák