Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UserX

    őstag

    válasz Fandango #46741 üzenetére

    Ma én is eljutottam arra a pontra, hogy eltávolítottam a MBAM-ot, pedig LT licencem van. Miért van az, hogy előbb-utóbb, így vagy úgy minden jó, hosszútávon megbízhatónak tűnő progit elkúrnak??? Anno az Outpost FW-hoz is LT licencet vettem és hol van az már???

    Az MBAM-al az alapvető probléma az volt, hogy.

    1. Lassan állt fel a rendszer.

    2. A legújabb verzió óta rendszerindításkor a 'Windows Intéző nem válaszol' üzi fogadott klikkelésre. Csak a 'Megoldás keresése' opció használt, ami újraindította, így már felállt a rendszer, de ez idegesítő!

    3. Torrent kliensen keresztül kommunikáló IP-k blokkolása, Ez legyen a legkissebb baj, de nagy valószínúséggel FP.

    Korábban megvettem a Heimdalt, de az is egy rendszerlassító alkotmány. :)

    Most a jelenleg promocióban elérhető Zemana AM-t tettem fel az EMSI AM mellé.

    Kérdezem a bölcseket: ugye jól tudom, a Zemana is csak kiegészítő védelem, nem fog összeakadni az EMSI AM-el??? Előre is kösz a választ! :R

    Most, mióta nincs MBAM a bootolás és a böngészés is gyorsabb egyébként!!! :) A gépem: Q9400, 6GB RAM.

    Bízom benne, hogy az MBAM-ból hamarosan újra használható progit fejlesztenek, ami jó felismerést (az utóbbi időbben ebben is gyengült) és optimalizált rendszerterhelést jelent.

    Jó lenne vmi. pack, amint tesztelhetném a Zemana-t. priviben jöhet! :K . A régi elraktározott állományokkal jól boldogult!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák