Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Szellem.

    nagyúr

    válasz HZoli87 #27996 üzenetére

    Ez egyértelmű! Ettől függetlenül nem hozza azt a fromát amit Avira. Már régen megelőzte Avira. Sőt. Van egy jópár teszt a neten, ahol Avira rendesen veri Kaspersky-t.
    Az is igaz, hogy nem magamat féltem, mert nyílván ésszel használom a gépet, stb. Itt olyanokról van szó, akik birkák.
    De, nézd, nekem van összehasonlítási alapom, hogy mit tudott a Kaspersky és mit tud ma, mivel 2002 óta használom!
    Tudom, hogy tetszik neked a program, ahogy nekem is, de akár tetszik, akár nem, felismerésben jelentősen gyengült a régi önmagához képest!
    A KAV-nél lehet ezt lemérni a legjobban, mivel az sima AV.

    Azt, nem tudom, hogy mikorra ütemezik az újabb változatokat, de eddig nem volt trend. Volt amikor tavasszal, volt amikor nyáron, sőt ősszel is jött ki újabb kiadás. Szóval, amikor kész lesz, akkor jön ki.:)

    Egyébként, meg ne értsd félre, nem fikázni akarom a Kaspersky-t, mert ahogy írtam nagy szerelmem. Egyszerűen nem jó irányt vettek fel.

    (#27998) Fire/SOUL/CD: Tényleg csúnya az a GUI. Bár, nem úgy nézem, hogy nagyon javítanak rajta. A 2010-es GUI-n is csak finomítottak, de marad úgy ahogy volt a béta teszteléskor.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák