Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coix

    tag

    válasz HookR #711 üzenetére

    Hát, én sem bírtam követni, de elvileg semminek sem szabadna "ficegni". :D

    Elvileg a csomagban kellene lennie két LP (low profile) hátlapnak is, ezeket kell feltenni a normál magasságú hátlap helyett. Két kis csavart kell kicsavarni a hátlap cseréjéhez, nem nehéz megtalálni őket. De gondolom, ez sikerült.

    Az LP hátlap feltételéhez le kell szedni a kártyáról a legfelső csatlakozót, ami a standard D-Sub VGA csatlakozó. Ez a csati egy lapos szalaggal kapcsolódik a videokártya tüskéihez, ezt csak szépen le kell húzni a videokártyáról, és mindjárt nem fog "ficegni". A másik végét meg le lehet csavarozni a hátlapról.

    Ha meg nagyon kell a D-Sub csatlakozó, mert csak ezzel tudsz a monitorhoz kapcsolódni, akkor ehhez általában adnak egy második hátlapot, ezt be lehet tenni egy szabad slot helyére a videokártya mellé. Emiatt van ez a csatlakozó ezen a rugalmas lapos szalagon, hogy át lehessen tenni máshová.

    A lenti képen lehet látni az eredeti normál magasságú hátlapot, meg a két low profile magasságút. Az egyiken két nyílás van a HDMI és DVI csatlakozóknak (ezt kell a kártyára tenni), és a másik, amin csak egy nyílás van, arra lehet rátenni a D-Subot.

    Bocs, ha túlragoztam a dolgot, de ez a "ficegés" nem normális dolog...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák