Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bebar

    aktív tag

    No, nekiálltam az M6-os Meizupályának! :)

    És egy kis csemege! :)
    Ide feltöltöttem képeket Róla, amiket találtam:
    [link]

    Itt pedig elérhető két videótesztféleség:
    [link]
    [link]

    A kijelzője eszméletlen szép, amit videót lejátszik, gyönyörű!
    Bár felraktam a konvertert, de nem sikerül beállítanom..
    Az MP3 része sokoldalú, 10sávos EQ (!) van bent, nagyon be lehet lőni a hangzását!
    Én a W810i-hez kapott fülessel hallgatom, átalakítóval, mert amúgy rövid lenne a vezetéke.
    Tényleg tuti a hangzása, szerintem veri a CX300-at.
    A dologban az az érdekes, hogy ezt a füles lehet kapni külön is, 8900.-ért, de az meg sem közelíti.. :(((
    És nem beszélek hülyeséget, mert hallottam mind2-t.

    Tehát a videokonverter bitsebességét nemtom hol kell beállítani, mert alapból 1536 kbps-re rakja, azzal meg befagyott a kicsike.
    Meg is lepődtem, most mi van, hol a reset, aztán gyorsan körül néztem pár német fórumon, és az enter gombját kell 8mp-ig nyomva tartani, akkor kikapcsol/újraindul.

    Képnézegetésnél 5 képváltási effekt,
    menükhöz beállítható más-más kép,
    amik még tetszenek:
    naptár,
    stopper,
    számológép,
    játék.
    USB Host funkció (közvetlen fájlmásolás más USB eszközökről, pl.: digitális
    fényképező, pendrive, stb. de ezt későbbi firmware verzióban lesz elérhető, mint pl.: a ébresztő funkció MP3 zeneszámra.

    És akkor az érintésérzékeny kezelőszervről is pár szó:

    Eleinte, (délelőtt) nagyon furcsa volt, azt hittem megesz a fene, rá kell jönni a ''nyomogatására'' tapintására, most pedig már vígan tapogatom, könnyen megy, nagyszerű dolog!
    A felső és alsó gombot lehet nyomni is, mivel az alsó az Enter szerepét tölti be, felső a vissza, Back gomb.

    Asszem, röviden ennyi jutott eszembe, ha valakinek van kérdése, hajrá!
    Próbálok rá válaszolni. :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák