Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dualon

    tag

    válasz kakarotto #690 üzenetére

    1. Igen, fém az E5-ös háza; konkrétan azt nem tudom megmondani, hogy alumínium-e, de valószínűleg az. A házon a kivétel az elemfedél, de azt az 50 órás üzemidőnek köszönhetően nem sokat nyitogatom. :)

    2. Általában véve nem volt több probléma a Meizukkal, mint más lejátszókkal. Korábban már írtam: az olcsó tömegcikkek piacra lépésével sajnos nő a hibaarány is, és nem csak ebben a szegmensben (hanem több százezres nagyságrendeknél is!), tehát kifogható selejtes darab, de nem gyakori.
    Azt is érdemes figyelembe venni, hogy megnyilvánulni inkább azok fognak, akiknek valami problémája van; ritka az olyan lelkes, elégedett visszajáró, mint pl. ithomas.
    Ráadásként számtalan probléma júzerek által elszúrt firmware-frissítésből fakadt.

    Akadnak hibái, ezeket a fórum átolvasásával nyilván ki tudod szűrni. Ha nincs rá időd, szólj, pár mondatban összefoglalom.

    Összességében tehát szerintem jól sikerültek, nincs mitől tartanod. A Meizu család az igényes középkategóriát képviseli, egyes szolgáltatásaiban kiemelkedően is (pl. hangzás, ami ugye az egyik legfontosabb).

    e-Arc.hu

Új hozzászólás Aktív témák