Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monngoose

    aktív tag

    válasz modflow #2759 üzenetére

    Sorozat jukebox-ot a lejátszóval tudsz készíteni (látom, addig még nem jutottál el a lenyíló tájékoztatóban, a yadis-os rész után kezdődik).

    "rámásoltam egy Bluray50 -es iso-t és a mappában nem talál semmit"
    Ha benne van az iso a mappában, alég a mappára nyomni egy play-t (nem enter-t), úgy is mennie kell.

    "Nézem ezt a yaDIS dolgot...hogy állítom be a mappát a PC-n, amikor a film a lejátszó belső HDD-jében van?"
    Igen, a PC-n látnod kell a film mappáját. Ezt lehet intézni hálózaton is, de ha jól tudom, a 800-asnak van USB host-ja, pont azért, hogy pl. ha filmet másolnál PC-ről a játékosban lévő vincsire, azt ne hálózaton kelljen, mert az úgy iszonyú lassú.

    Egyébként akár a játékossal, akár a yadissal végzed a scrapelést, a mappa neve nagyon fontos. Pl. az általad említett "3 A.M" című film esetében lehet, hogy csak annyi a gond, hogy az M után hiányzik a pont. De lehet, hogy jobban szeretné a magyar címet (Taxisok veszélyben), én egyébként mindig a magyar címmel kezdek és csak akkor váltok eredetire, ha a magyart nem találja.

    Az általam készített ill. módosított yaDIS sablonok (Templates) friss letöltő linkje: https://mega.nz/#!CJgFzAhI!IDi98X_kIrzbsJDifzgZoUtevqDXvIIeMcb34kh1ZUc

Új hozzászólás Aktív témák