Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kotomicuki

    senior tag

    válasz psyonist #2171 üzenetére

    A dire wolf, szvsz, felejtős: túl nagy, túl lomha és hiába tudna 100 tonna vmit cigölni, ha azt egyáltalán nem tudja érvényesíteni a harcmezőn és az éppen arra kóválygó ellenfél úgy henteli föl, ahogy nem akarja. Én is csak azért nem adom el őket mert bízom a soha el nem jövő csodában, hogy ismét használhatóak lesznek.
    A 4 db Gauss-ért - ma már csak 2+2 üzemmódban, így meg x@rt sem ér a miatta fele páncélját odahagyó DW - , vagy a 6 db C-ER PPC-ért - "természetesen": egyszerre el-el sütögetve őket, hosszas lehűléseket közbeiktatva - le szoktak köpködni az ellenfelek, amikor végre leterítenek... ;]
    Max. 6 db C-LPL-el, vagy 4 (U)AC/LB-X 10-el még talán használható is volna, ha nem melegedne annyira lehűthetetlenül és némi mozgásra is rá lehetne bírni... - ehhez képest pl. egy uú 100 tonnás Kodiak: ég és föld!
    (Annyit érdemes megjegyezni, hogy ez is egy MMO, tehát az újabb mindig jobb a régi mech-eknél, amíg egy még újabb ki nem jön! Sz'al, az elsők között kiadott DW-k az alig használható kategóriájába esnek...)

    A frakcióharcokhoz kelleni fog még pár mech!
    Abban most nem vok biztos, hogy csak IS/Klános, vagy keverve is jók - amikor még aktívan játszottam ezt a részét a játéknak (hamar leszoktam róla, mert a szedett-vedett, random csapatunkat a legtöbbször összeszokott klánok ellen dobálta be és szinte hallani lehetett azt a kéjes röhögést a másik oldalról, amikor kifiléztek minket, elhanyagolható veszteségek mellett..), akkor még elég volt a tonnahatáron belül maradni a 4 db, tetszőleges géppel. Aztán, hogy azóta min változtattak itt, ha változtattak egyáltalán vmin is, azt nagy ívben ... az előbbiek miatt...

    A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

Új hozzászólás Aktív témák