Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz #51997696 #13357 üzenetére

    Hát igen, ugyan többnyire izlés/egyéni beállítottság kérdése, de a WF3-at sokan hangosnak érzik.
    Az mondjuk nagyon meglep, hogy Arma3 közben hallottad a hangját. Az a játék olyan elképesztően durva CPU igényes, szerintem nincs olyan proci a piacon ami mellett akár egy 280X is folyamatosan fullon vagy annak közelében tudna menni! :N

    Elég régóta Arma3-azok pár barátommal, a két ünnep között összeültünk egy kisebb LAN-ra, volt alkalmam megcsodálni ahogy i5 mellett is max 70-75%-ba nyal bele a GPU Usage. Eddig azt hittem ez ilyen gyengébb egyszálas FX csízió.., nem az, kevés szálat használ az Arma3, azokat se túl jól. :N

    Nézhetnél majd egyébként Furmarkot vagy Valleyt amikor időd engedi pár perc erejéig, ilyesmire gondolok:[link]
    Nem kell 30perc, nehogy ráolvadjon az a fekete borda a PCB-re, egy 10p elég.
    Kíváncsi vagyok az a pofás kis kompakt víz mennyire fogja meg a GPU hőmérsékletet!
    Nem kell HWInfo64 se, a GPU hőmérsékletet mutatja a Furmark is, mehet kisebb felbontáson is ablakban, max 2xMSAA-val, a lényeg hogy legalább 50FPS-el pörögjön. :K

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák