Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadrica

    újonc

    Sziasztok.Nekem ma állapították meg,hogy ki kell venni a mandulám :W ..Ha én ezt tudom,hogy ez lesz a vége akkor 3 éves koromban kivetetem vagyis anyuék :))Most vagyok 22éves :U ...na mindegy...az a lényeg,hogy nagyon parázok ettől az egésztől,bár olvastam megnyugtató dolgokat is, de azért mégiscsak egy műtét basszus :F ..lehet,hogy ki fogtok nevetni,de én az altatástól félek a legjobban,jobban mondva attól,hogy nem ébredek fel... :Y ..az a helyzet,hogy van egy enyhe kis szívritmus zavarom is szóval nem tusom,hogy helyes lenne-e az altatás,bár megmondom őszintén másra nem nagyon gondoltam csak az altatásra...az érzéstelenítős témát 100 százalék,hogy nem bírnám ki :Y ...Még van egy jó pár hét eddig az egész cihőig,de én előre nagyon tudok félni az ilyesmiktől :( ....bár nem akarom,hogy minden hónapban itthon keljen feküdnöm tüszös mandulagyulladás miatt,szval ha ez az egyetlen megoldás ám legyen...ha esetleg tudtok valami megnyugtatót írni akkor tegyétek bátran,mert esküszöm a mikulástl bátorságot kell kérnem ajándékba ;) :)) :DD ;) na köszi előre is.puszi mindenkinek és gratula annak aki átesett már ezen a tortúrán :R

Új hozzászólás Aktív témák