Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tunci125

    csendes tag

    válasz alicike #1549 üzenetére

    A betegségről akartam még annyit írni, hogy hétfőn kellett bemennem (kedden műtöttek) és előtte pénteken elmentem az orvoshoz mert kapart a torkom és kiderült, hogy torok és mandula gyulladásom van. Intenzív Maripen extra kúrát írt ki az utolsót hétfőn reggel vettem be. A kórházba mikor felvettek mondtam, hogy mi van de nem nagyon érdekelte őket. Addigra lement a gyulladás de elkezdődött a köhögés de az se érdekelte őket, csak engem hiszen a műtét után milyen jó a köhögés. :Y . Kicsit féltem. Persze kétszer vérzett be de egyszer sem a köhögéstől. Egyszer másnap reggel mikor a doki megvizsgált éreztem, hogy borzasztóan fáj utána a bal oldalon. Az orrom be volt dugulva egy kicsit nem éreztem semmit igazából, majd 2 óra múlva éreztem,hogy valami olyan furcsa mire köptem és rájöttem, hogy ez bizony vérzik. De tuti, hogy a vizsgálatkor kezdődött ugyanis nem volt erős a vérzés mégis mikor benyúlt a számba, hogy ellátja öklöndözés ....és persze hányás (sok-sok vér) amire azt mondta a doki, hogy ez az amit már lenyeltem. ???? Miután én felfedeztem nem nyeltem le semmit csak köptem ahogy műtét után kell. Szóval azt előtte sikerült lenyelnem.

Új hozzászólás Aktív témák