Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz DroneZ^ #217 üzenetére

    nem minden játékra alkalmas gép alkalmas munkára, és nem minden munkaállomás alkalmas játszani.

    1: játékgépben elvárásaim szerint van egy (vagy kettő) bivaly GPU, ehhez jó kis venti, mellé egy baromállat proci, mellé venti, esetleg egy 10.1 hang, minden szar, de ettől nem lesz jó munkaállomás, mert zajos.

    2: munkaállomásban meg lehet erős de takarékos proci, meg egy közepes vga

    ha a játék az elsődleges szempont, akkor NE vegyél mac-et, ne gyarapítsd a csalódottak szűkös táborát :(
    win tényleg alkalmas a munkára, leginkább munkakerülésre... minap épp fél napom ment el arra, hogy visszahozzam az életbe a teljesen legális win-emet a dell notimon, mert ismét rájött a hoppáré, hogy csak pio módban kezd el dolgozni, mindezt a heti backup kezdetekor, mikor várt rám egy 16oldalas árajánlat megírása.
    egész napomat ez a 3 task tette ki, dolgoztam? ló...szt. registryt túrtam, meg restartoltam (pio módban 6,5 perc minden restart), és anyáztam, meg vertem az asztalt, ez a 4. alkalom 1,5 év alatt ennél a gépnél.

    tudom, bennem van a hiba, nem is tagadom, de macen ilyen nincs...

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák