Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _calogero

    tag

    válasz #72042496 #1364 üzenetére

    Ha nem a classic-ról, hanem a ''gyári'' wmp-ről van szó, azt csak azért nem szeretem, mert belebarmol az ID3 tag-ekbe. Vagyis, ha jól emlékszem az 1.1-es ID3 hiánya esetén szépen létrehozza azt! Ilyenkor természetesen más lesz a CRC-je is a file-nak.
    Próbáld ki: másolj át 1 mp3-at egy dirbe, szedd ki az id3 tag-eket (winamp), nyisd meg wmp-ben, majd újra winamp-ben.

    MOD: Nem csak ezért nem szeretem, sokminden másért sem, de ez nyomós érv, hogy ne használjam!

    A winamp mellett szól még, hogy kiválóan konfigolható, és a billentyűkombinációkkal gyorsan és egyszerűen kezelhető.
    Hétvégén felraktam az 5.21-est, és a History szerint már az 5.2-estől totálisan szünetmentesen játsza az mp3 file-okat! :Y
    Egy koncertbe belehallgattam, és nagggyon tuti. :C
    Meg úgy látom jelentősen csökkentették (kb 1 mp-re) a bezárás követő azonnali megnyitásnál jelentkező 5-6 mp-es döglődési időt. Korábban ilyen pl egyáltalán nem volt!
    Egyes mpeg2-es file-oknál viszont még mindig csak az első képkockát mutatja kimerevítve, míg a hang az szépen megy.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák