Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz Frozen #74215 üzenetére

    Megint a faszságot beszéled.

    Na erről ennyit majd a non lhr agyon hajtott bányász kártyák biztos a pos után még többet fognak érni ez az álom
    SENKI sem mondta, hogy többet fog érni. Arról volt szó, hogy nem lesz 300 euró mint ahogy te azt hiszed, mert az viszont álom. Vagyis annyira nem, de majd kb az RTX50xx szériánál esetleg.

    Dare2Live
    Majd elválik. Minden attól is függ, lesz e coin ami az ETH helyére lép vagy sem.
    És írtam itt fentebb, hogy biztos hogy lesz árcsökkenés, itt a mértéke a kérdés.
    Az amit Frozen képzel, hogy majd 100-120K-ért fogják utánad hajítani tejes rekesz számra a kártyákat arra még ha semmi sem lesz ETH után, sem látok túl nagy esélyt.
    (de még ha lenne se hiszem, hogy bárkit érdekelne mert ha 10.000-ért adja el is profit már mivel visszahozta a befektetését. Annak probléma ez aki nem bányászott vagy nem kereste vissza az árát a drágán vett kártyának)

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

  • laychi

    veterán

    válasz Frozen #74215 üzenetére

    Azt tudod ugye, hogy ami német árakat látsz, német aprókon az mind mind csaló :)
    Én is írtam pár egyénre, akik olcsó kártyát hirdettek, írták a hirdetésben,, hogy személyes átvétel, aztán mikor mondtam, ok találkozzunk, akkor már nem jött válasz, hanem majd pár órával később 1 napon belül az értesítő a hirdetőoldal üzemeltetőjétől, hogy feltőrt fiók vagy csaló.
    millió friss regisztráció....nem kell ám bedőlni mindennek.
    bányász vett volna tőlem kártyát és olyan sikersztorikat írt, hogy ő 1100-ért vett most 3080 non lhr-t meg ilyenek, mikor 1800-2000 euroért árulják.
    Persze be lehet dőlni az ilyen hülye dumának is, hogy add ide olcsón vagy veszek mástól... ja vegyél, még drágábban, mint én kínálom. csá...

    Eladó 1x16GB G.Skill Ripjaws DDR5 4800 CL38(F5-4800S3838A16GX1-RS) SODIMM 40 Euro +Posta 6,49-14,49 euro, választást rád bízom.

Új hozzászólás Aktív témák