Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz ubyegon2 #22628 üzenetére

    Hali uby, üdv újra itt!
    Aweriot pontosan azt írta, amit én is elsőre gondoltam, sokkal jobban néz ki az avatarod színesben! :K Maradjon is így, ha olyan van, engedd el... tudod, okos enged...
    ------------------------------
    Kis off:
    #napi fail

    Utazás miatt kellett a laptop (X230), amiben jó régi intel HD4000 grafikus lassító van. Az egyszerű bunkó pesti azt gondolná, hogy az nv-s desktop gépből egyszerűen csak kiveszi a void diszket, beteszi a laptopba, és minden heppi, meg virágok. Még régebben a debian diszkkel így volt és működött szépen, míg a harang el nem választott...

    Na voidnál majdnem így van, csak félig. Megy minden program (majdnem), viszont tearingel a téma. Halálgáz, nem értem ezt, a linux visszafelé kompatibilis meg minden. A másik, hogy a steam nem indul. Most mondok egy horrort: ha ebbe a gépbe beleteszem az eredeti win10 diszkjét, akkor tearing sincs és steam is van! Ez hogy lehet? Már csak dacból sem fogok kémOS-t használni a dolgaimra, csak úgy fura, hogy voidnál annyi mindenre gondoltak, ez mégsincs megoldva. Oké, ne használj régi inteles gépet, de ha nincs baja... Valamit én néznék be?
    Minden inteles és mesa driver is fent van, nv letakarítva / átnevezve...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák