Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Batu3

    tag

    Sziasztok!

    Vettem egy LG Nano753-at, első tv-m ever, így elkél némi segítség.

    Van egy soundbar-om hozzá, optikai kábellel össze dugom, de fel sem ismeri, nem értem mi lehet vele a gond, elég nyamvadt egy csatlakozó, de attól még működgetne. Bluetooth-szal működik, de így minden egyes bekapcsolásnál csatlakoztatni kell, illetve ha egyszerre megy a tv hangszórójával akkor kijön a delay. Vennék akkor egy HDMI Arc kábelt. Tudnátok segíteni, hogy honnan milyet? Ha beütöm arukereso-re mondjuk, akkor kijön egy rakat, nincs nagy igényem vele kapcsolatban csak működjön, 17e-ért mondjuk biztos, hogy nem fogok venni...Egyébként ez a Hdmi Arc használható mondjuk laptop képének kivetítésére is ha úgy van vagy csak a hangot viszi át?

    Másik kérdéskör, hogy hogy tudnám tv-ként használni? :D Az ingyenesen fogható alap csatornákra gondolok, főleg M4Sport miatt jó lenne azért néha. Mindenképp kell valami antenna, műholdat beszerezni ehhez? Minél kevesebbet kéne fúrni-faragni annál jobb lenne. Kábel Tv-t nem tervezek beszerezni, nem fizetek a reklámok nézéséért...

    Még egy kérdés a Magic Tap funkciót be kéne külön valahol kapcsolni? Hozzá érintem a telefont a távirányítóhoz ahol a videó is mutatja de semmi nem történik, nfc telefonon bekapcsolva persze.

    Egyelőre elégedett vagyok vele egyébként. Persze a fekete nem egy világbajnok, meg lehetne gyorsabb is, de ha megy a kontent már akkor jól mükszik.

    Köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

    Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

  • Batu3

    tag

    válasz Croft-21 #108878 üzenetére

    Köszi a válaszokat, reflektálnék többetekre egy hsz-ben.

    @Croft-21 köszi, tudnál írni egy típusszámot, mennyiért vesztegetnek egy ilyet kb.? Mükszik amúgy rendesen, stabil a vétel, jön akár HD-ben is?

    @WhiteAngel89 ránézek jobban, de abba a tudatba voltam, hogy ingyenes adásokat nem lehet ott live-ba nézni.

    @rainman72 köszi, abba voltam, hogy van erre egy külön HDMI :D Csak a soundbar-t és a TV-t akarom vele összekötni, szóval megzavarodtam kicsit.

    @Dantosz, @mrptomi Nálam egy Sony XZ1-gyel megy tökéletesen, nálam adott a gigabit-es net, illetve egy Tp-link AX20-as router, arra tudok esetleg gondolni, hogy nálatok net sebesség vagy wi-fi kapacitás hibádzhat. De persze simán tévedhetek is, no offense, csak akkor mi a jó égért nem megy rendesen érdekes.

    Amúgy egy jack elosztóval elvisz így két fejhallgatót is, örülök ennek az opciónak mert tartottam a tv-n a jack dugó hiányától, bár oda akkor egy jack hosszabbító kellett volna, úgyhogy jobb is ez így. Csak figyelni kell, hogy ne piszkáljuk a telefont/kábeleket, mert akkor előfordulhat, hogy megröccen a hang.

    Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

  • Batu3

    tag

    válasz Croft-21 #108884 üzenetére

    Vettem egy ilyen antennát, FZ 52 típusút. Nem boldogul ok viszont a csatorna hangolással. Kiválasztottam gyakorlatilag mindent az automata hangolásnál, de nem jött semmi. Tudnál kérlek segíteni? :R

    Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

  • Batu3

    tag

    válasz Croft-21 #108889 üzenetére

    Reggel újra próbáltam ugyanúgy gyakorlatilag és sikerült, bár csak 4 TV adás jött be, meg 4 rádió, de legalább M4Sport van. Úgy látszik faluhelyen nem az igazi a vétel vagy nemtom.

    Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

  • Batu3

    tag

    Apple Tv+ on másnál is random elmegy a felirat majd visszajön? Próbálom váltogatni angol - magyar sdh, néha ez segít, de random az egész. Nagyon zavaró!

    Sony Ericsson K310i -> K770i -> P1i -> Live with Walkman -> Sony Xperia SP -> Z2 -> Huawei P9 Lite (2017) -> ASUS Zenfone 2 Laser -> Sony Xperia XA1 --> XZ1 --> Realme GT Master Edition --> Sony Xperia 1 IV

Új hozzászólás Aktív témák