Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkylineGTR76

    tag

    válasz sajo13 #75483 üzenetére

    Meg kell várni míg bemelegszik, mint a képcsövesek hajdanán... :DD Ez ilyen, nincs mit tenni. Utána viszont gyorsan megy a csati váltás, szinte pörög. Az első EPG betöltés is lassú, utána már ok. Engem az jobban zavar, hogy 32 GB-os Kingstone pendrive-ra (USB 3) hd adásokat szaggatottan veszi fel, sd adások jók. Érdekes, mert 8 GB-os penre meg jól felvesz... Kártya hiba lenne? Nem hiszem, mert pc-n meg jobban teljesít a King... Ki érti :(

  • #94529552

    törölt tag

    válasz sajo13 #75483 üzenetére

    Ilyen beírások olvasása után mindig lemérem az én 2 éves FHD-m, de már a múltkor is válaszoltam neked:
    Nálam a régebbi, és csak webos1-es tévén műholdon, kódolt adásnál 3 mp a csatornaváltás léptetéskor. Ha beírom a csatornaszámot, és nem OK-zom le, akkor 1 mp-cel több. Az ingyenes antennás mindigtv-nél kb. 1 mp alatt van meg a váltás. Mivel neked újabb tévéd van, elvileg ilyen szinten, vagy gyorsabban kéne váltania. Szerintem.
    Nagyon érdekes, hogy nálad minimum 2x szorzó van mindenre, nézz utána miért vagy frissítsd. Guide bekapcs utáni első alkalommal 5 sec, utána gombnyomásra azonnal bejön. :K

    pasig Ha használsz majd Smartcam-et a Samsunghoz, és ugyanolyan kategóriájú tévén, akkor az is hasonló lesz. De ha ennyire fontos az a pár sec. akkor beltérit kérj, bár a frissítés óta a KAON HD is 2-3 mp alatt vált képet, de nem számít, belefér. :)

    Most írták a Samsung topikban, erről beszéltem:
    Nekem is minden bekapcsoláskor kiírja, de aztán bejön az adás. Igaz ehhez el kell telnie akár fél percnek is....
    A múltkor aggodalmaskodtam ezt az időt illetően, hogy katasztrófa, hogy ennyit kell várni az adás nézésére, de ezek szerint ez nem a TV hibája, hanem a UPC-é?
    Gondolom nem egyedi eset, van erre valami megoldás?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák