Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RobinHD

    tag

    válasz L-e-f-i-e #4713 üzenetére

    bocs srácok h be csatlakozom az i5 vs i7 csatába, de ez teljesen szubjektív, mindenki más szemszögből dönt a vásárlásnál! ennyi, nyilván való h i5 is bőven sok, net, film, zene, meg egyéb multimédiás dolgokhoz :)
    vki csak ezért vesz i7-et h felvágjon vele :) vki azért mert ki is használja :)

    játék téren is részben mindenkinek igaza van, i5 is kihajtja a gtx660m-et nincs is itt gond, addig amíg single módban vagy :) ez is szerete ágazó ki mivel, hogyan játszik! véleményem szerint i5 a felhasználok 80% még sok is :) de van az a réteg akinek i7 kell (akár játék akár munka területén) annyi biztos h multiplayerben, nem a videokártya számolja h ki hol merre néz mit csinál stb. hanem a proci és ott bizony sok mag kell a párhuzamosság érdekében! én egyetlen játékot ismerek ami kihasználja az i7-et az a BF3, de az is csak a multiban veszi igényét az i7-nek, single módban nincs különbség!
    és ezt nem kitalálásból írom, előző notim egy i5ös volt gt540m-mel, nos elvileg a gt540m low-on HD felbontáson 35-45 fps-el kell h menjen, így is van ez, single módban, multiban is így van amíg kb 2en vanna a szeron, aztán csökken, ki lehet próbálni, 64 fős szeron fullon CQ pályákon ahol egymás hegyén hátán vannak a játékosok i5 az semmi, szaggatott 20 fps-el, ezért váltottam le azt a notim, és ezért döntöttem az i7 mellett, nos ezen nincs ilyen fajta gond! hitetlenkedőknek azt üzenem h ne tesztekkel jöjjenek hanem próbálják ki ;)
    jah és mg vki, aki erre azzal jön miért nem aztalit vettem, hát azért mert egyetemista vagyok, fő a hordozhatóság, és nem telt egy 250k asztali konfigra és egy 150k átlagon notira is, ink egy erős noti és ennyi ;)
    jah és bocs h bele szóltam, ezzel nem folytatni akarom a vitát, csak véleményt nyilvánítani!

    Privátra illik válaszolni! :)

Új hozzászólás Aktív témák