Hirdetés

  • Hosszabb bemutatót kapott a Steel Seed

    gp A PC-re és konzolokra szánt teljes kiadás valamikor idén debütál, pontos dátumot még nem kaptunk.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • vagabor

    aktív tag

    válasz Classius #3492 üzenetére

    Külön szerintem tuti nem adják hozzá, mivel akkor kiraknák a hírdetés mellé. A titok talán annyi, hogy van nekik is a 32 gigás ssd-s gépből és ezt értik ssd kombó alatt. Amúgy az ssd-t, az ezzel érkező érkező gépeknél tényleg nem látni külön tárként? Mert akkor ez is csak egy átverésnek tűnik.

    Masholnap: kicsit átérzem a kálváriád, én voltam olyan hülye hogy angliában vettem plusz garit, és egy hónapig levelezgettem velük hogy adják vissza a lóvét miután kiderült hogy nem lehet regelni mivel a gép magyar.
    A napokban kaptam vissza a lóvét és nem a drága lenovó miatt hanem a paypal kisajtolta belőlük!
    Ezek még mindíg küldik a mailjeiket hogy írjak ennek meg ennek a departmentnek közben fogalmuk sincs hogy a paypal már leszedte a pénzt az accountjukról. Szervezettség konvergál a zérushoz. Meg még sok minden más is :)

    ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

Új hozzászólás Aktív témák