Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pötyi

    őstag

    válasz kbalage2 #74940 üzenetére

    Nem azt mondom, hogy a készlet belsejében elrejtett, kirívó színű, összerakást, pozícionálást segítő alkatrész rossz. Nekem sincs kifogásom ellene. Amit mondani akarok, az egy filozófikus felvetés, hogy valahogy anélkül is volt élet! Szerinted, amikor 1978-ban kijött a 853-as supercar, akkor bárkinek volt bármi tapasztalata egy sebességváltó összerakásában?!? Nem, mert korábban egyáltalán nem volt olyan, az volt az első - és az egész sebességváltó-ház egyszínű kék volt. Puff!

    QNX is cool!

  • sb

    veterán

    válasz kbalage2 #74940 üzenetére

    Engem érdekel... fordítva. mondjuk full feketét építeni az kb. a halál. Ehhez már csak egy kis sötétszükre, sötétkéket kell hozzátenni ami leírásban is alig megkülönböztethető. Bónusznak nyomják fekete leírásra, mert dizájnos és meg is érkeztünk. :D

    Ha már szóba jött, szeretném a papír alapú instrukciót mert alapból nehezebb digitálisról építeni - már ha nem optimalizált (nálunk 10" tableten igazából nem nehezebb szvsz). De próbálod kitalálni milyen színű elemet rajzoltak rá, honnan világítsd meg, hogy jól látszódjon. Közben olyan NINCS, hogy a papír ne csillanjon be félig, hogy totál ne lásd...
    Ezek engem pl. jobban bosszantanak mint szétszedni egy szettet. Technikkel soha nem volt ilyen gondom, akkor már inkább a plate-ek...
    szerk: A színkódolás meg a legjobb találmány a működő részekhez.

    @Mozaart
    Árkád Müller nemrég tele volt Batmannel is. Talán 1700 és volt (van?) vmi -20%-os játékakciójuk is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák