Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apholyon

    aktív tag

    válasz balint0406 #70871 üzenetére

    Szerintem félig-meddig jogos volt a kérdés. Nem vagyok nagy Lego nepper, de amit tapasztaltam:

    - Vannak webshop akciók (néha durvák is), ha van pár szett, amit szeretnél, érdemes lehet rájuk nézni sűrűbben (akár naponta), ÁK-n van lehetőség, hogy küldjön értesítést e-mailben, ha az általad megadott ár alá esik valamelyik boltban.
    - Másodpiac egy rossz vicc, mindenki aranyat lát a Legoban, bár ritkán ki lehet fogni jó áron dolgokat...
    - Ha valami kifut idén, attól még nem érdemes beleülni a hangyabolyba, ellenben miután kifutott, igen gyorsan tud emelkedni a maradék ára (bár ez nyilván készletfüggő is).
    - Érdemes nézni a már említett webshopok akcióit (akár hírlevélre feliratkozni), ezt a fórumot, vagy akár külön akciós fórmukoat (PH-n a Best Buy topic, armegoszto.hu, stb.)
    - Személyes: ne nézegesd a régi készleteket, azokat el kell engedni... :K

    Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

  • Llew

    senior tag

    válasz balint0406 #70871 üzenetére

    Üdv a lejtőn. :)
    Az iden kifut az azt jelenti, hogy nem gyártják tovább.
    A maradek keszletet viszont a lego is meg a többi kereskedő is kiarulja. Ez teljesen lutri, hogy mikent. Nagyobb lancok (tesco, auchan) simanxleakciozzak esbkiszórjak, a többi valtozó.
    Szóval kifutas utan minden bizonytalan. Attol függ mi kell, kevesbe nepszerű dolgok meg sokaif piacon lehetnek. HP nem biztos. Csökken a keszlet, forint is romlik, ar emelkedik. Szóval ha megvan a keret, akkor celszerűbb mielőbb elkezdeni beszerezni őket, az akciókat figyelve.

    Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

Új hozzászólás Aktív témák