Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz HUN_Sector #53468 üzenetére

    Ez tényleg jó és meg is van. Rég volt már összerakva, jó, hogy mondtad. :)

    @kbalage2
    Anno a legelső Technic készlet amit magamnak (is) vettem a 42037 - Formula Off-Roader volt. Emlékszem, még azon is gondolkodtam, hogy kell-e nekem felnőtt fejjel játék, de annyira jónak tűnt, hogy van benne minden, kormányzás rendes felfüggesztés mellett, difi, dugattyúk, nagy kerekek. A gyerkőc is látja az alapokat mi hogy működik... ez be is jött.
    Ehhez jobb is, hogy relatíve egyszerű a modell, de mégis mindent tudott amit kellett. És talán került 14e-be ha jól emlékszem.

    Oké, volt infláció de elég ritkák ma a hasonló, fullos funkcionalitású, induló, olcsó szettek. Talán ez az ATV most ilyen valóban. Az alkatrészeket böngészve további Technic szettekhez kb. 4 hasonló kerék+felni jön szembe ennek az árnak a feléért. :D

    Ma kibontottuk az eddig dobozban pihenő 42128 - Tow Truckot is. Volt ugyan némi kihagyás az offroader után, de azóta ez volt a második szett aminél ugyanazt láttam: ezt musthave funkcionalitás/(akciós:))ár arányban.

    @RapaNui1
    Az új helikopter szerintem kiemelkedik most a mezőnyből funkcionalitás/ár értékben, akárcsak a 42128. A supercar széria funkcióban nincs ott szerintem de erről már írtunk nemrég. Még ha papíron hozza is a nagy elemszámú váltóval, stb...
    A nagyok közül a Volvo nekem még a top 3-ban van, ott is határeset a váltó mert elég hülyén működik. De mégis van, motorizált, vált, billen, kis extra, hogy csuklós. Inkább csak nem tökéletes számomra és ahhoz képest már elég drága. (Azért van egy itthon a biztonság kedvéért mivel kivezetik ugye. De még kérdés, hogy kibontjuk-e. :D)
    Az igazán nagyok közül a big redet kevésbé ismerem de amit láttam róla az alapján eléggé etalon és fullos. Amit nem említettél de sztem szintén extra az árához mérten: a Liebherr R9800. Ezek k* drágák de annyira tele is pakolták őket.
    Viszont ugyanezt a CAT D11-re én már speciel nem látom. Ott szerintem nagy hátrány a funkciók váltása és a hajtásnál is van furcsaság. Bár én csak láttam, nem építettem mint te, de ilyen ár mellett ezek nekem már nagy kompromisszumoknak (vagy inkább spórolásnak) tűntek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák