Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kbalage2

    aktív tag

    válasz Pötyi #39926 üzenetére

    Szerinted a sok fanatikus mennyit olvasgatná a szabályokat? :) Szerintem elég megnézni a trendeket és eléggé látszik a dolog. Egyébként volt szerencsém beszélgetni az Ideas csapat tagjaival, megkérdeztem tőlük hogy mennyire van esélye az autós - Creator Expertes, ad absurdum Technikes vonalnak. Szépen korporéten becsomagolva jött a válasz amire számítottam, de kb az volt a lényege amit leírtam - ami pont úgy néz ki mintha egy Creator Expert vagy egy Technic szett akarna lenni, vagy bármelyik más vonal, az mostanában potenciálisan kevesebb eséllyel indul mint az az ötlet ami valóban újat tud mutatni. Persze ki nem zárnak semmit, látszik hogy egy-egy fanservice így is becsúszik (Central Perk, Barracuda bay, kovácsműhely).

    @woros - a népszerű vélekedéssel ellentétben én nem hiszem azt hogy a LEGO-nál debilek dolgoznak akik a saját zsebük ellenségei. Ha azt mutatná a céges kivánság-o-méter hogy márpedig klasszik szettek újrakiadásaival kell elárasztani a piacot mert azt venné mindenki akkor már rég itt lennének. Nem véletlen az egy-egy beszúrt szett a felhozatalban, hidd el hogy ha viszik mint a cukrot akkor 1-2 év és jönni fog a folytatás.

    Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

Új hozzászólás Aktív témák