Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    válasz #84490496 #1713 üzenetére

    Használva pár napot én olyan hibákat találtam a LineageOS 15.1-ben, ami talán nem fontos, legfeljebb bosszantó.
    Pl. rögtön bekapcsolást követően a SIM-ek pinkódjánál az első beütését követően amikor a második kártyáét kezdem írni, ha nem vagyok elég gyors, akkor automatikusan tovább lép (ha nem írok be semmit, akkor is ezt csinálja 2-3 mp-et követően), és így ergo nem lesz hálózaton a kettes sim.
    Aztán, ha a gyári kamerát használva fotó módról videó módra váltok, nem enged visszalépni onnan fotóra, csak ha leoltom az appot, és újraindítom a kamerát.
    Nálam AnTuTu-ban 144e-t csinált, ami szintén nem nagy mutatvány, és ennek a tárcsázójában sin felvételi lehetőség.
    Az infra ugyan működik, de csak külső app-pal, ami viszont nem ismerte fel a Blaupunkt LED TV-met, de pl. a Yatse kezeli a multimédia lejátszót.
    Szóval én visszatértem a Cuoco92-féle 028S-re. Nálam ez szinte tökéletesen fut. Viszont ennek is van egy hibája. Ha valakinek fontos az Xposed, akkor ezzel a rommal sajnos (legalább is nálam) az nem fut. Pedig maga az app feltelepül a rendszerrel, de amikor a zip-pet telepítem TWRP alól, akkor utána nem áll fel a rendszer valami hiba kapcsán. Kétszer is megpróbálta, mind kétszer ez lett az eredménye. Valamit említenek erről a HTCMánián, miszerint Cuoco92 javitja az Xposed hibát, és majd kiad ezzel egy új romot.
    Én mondjuk elvagyok Xposed nélkül, de jó, ha tudtok erről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák