Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paolinho

    őstag

    válasz bfvik #1257 üzenetére

    Én, ha neked lennék, újra nekiesnék az egésznek, és lépésről-lépésre tesztelném a folyamatot.
    Azaz kezd a 018S fastboot rommal ADB-ből az Összefoglalóban leírtak szerint. Ha ez fent van, akkor már kell hogy legyen TWRP-d is. Innen több út járható tovább. Vagy egyesével feltelepíted a 020S, a 023S BB72-es, majd a tora33-féle romokat (én közben fel-felállítva a rendszereket, ellenőrizném, hogy tud-e magyarul), vagy célirányosan egyből a 018S romra ráteszed a tora33-ast. Persze kipróbálhatod mind a két verziót, ha van rá egy kis időd.
    Noha nem tudom, hogy mi az oka annak, hogy a tora33-rom nem dob magyar nyelvet nálad - nálam nincs ilyen gond ezzel - én a helyedben akkor, ha ezután is ez lenne a telepítés kimenetele, megállnék a 023S BB72-es romnál. Az tökéletesen teszi a dolgát minden területen, és a számodra (de számomra is) fontos funkciókat, mint NFC, Fingerprint, és az infra is tökéletesen kezeli. Nincs fagyás, akadás, újraindulás alatta.
    De van egy a Superluminal Team által készített, és fejlesztgetett LineageOS 14.1-es rom is, ami kipróbálhatsz. Abban is van magyar nyelv. Én még év elején tesztelgettem (tudja az összes igényed szerinti funkciót), aztán jött a tora33-féle, és visszatértem erre. Próbáld ki, hátha Neked bejön. Ebben nincsen GAPPS, azokat külön kell telepíteni TWRP alól.

Új hozzászólás Aktív témák